gadgety

Gadgety z Číny #128


Predĺžený víkend určite každému padol dobre, rovnako ako padne aj dnešný diel Gadgetov z Číny. Tu je pätica najpraktickejších gadgetov za ľudové ceny. 

Komplexné zabezpečenie domácnosti

Cena: 42 € 

Teraz máš príležitosť zabezpečiť si svoju domácnosť za cenu bežného väčšieho nákupu v potravinách. Ambiciózny výrobca Digoo má medzi sortimentom aj kompletnú sadu alarmov, ktoré tvojej domácnosti dodajú dávku bezpečnosti. Alarm funguje na dvoch systémoch, a to cez Wi-Fi i GSM sieť. Cez Wi-Fi je možné nastavovať alarm, pozrieť si náhľad kamery (nie je súčasťou balenia) či diaľkovo vypnúť/zapnúť alarm. GSM systém zas zabezpečuje odoslanie SMS / hovor v prípade, že alarm zachytil zlodeja či plánovanie prevádzky. V balení dostaneš jeden pohybový senzor, 2 x senzor na okno / dvere, 2 x diaľkový ovládač a samozrejme aj hlavnú stanicu, ktorá spája všetky senzory.

Kúpiť alarm
Zľava platí do 17. septembra!

Kuchynská váha

Cena: 12 €

Či už plánuješ vážiť zeleninu, ovocie a iné potraviny, alebo ľahké predmety, cesta vedie cez túto multifunkčnú kuchynskú digitálnu váhu. Váha je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a skvele zapadne do každej kuchyne a iného prostredia. Na povrchu váhy sa nachádzajú dve tlačidlá, z ktorých jedno umožňuje meniť jednotku hmotnosti alebo zapínať/vypínať funkciu váženia hmotnosti obalu. Ukladať na ňu môžeš predmety od 1 gramu do 5 kilogramov a pre napájanie jej stačia dve AAA batérie.

Kúpiť kuchynskú váhu

Štupľové slúchadlá

Cena: 15 €

Jedná sa o tradičné káblové slúchadlá, ktoré ale výrobca Blitzwolf dôkladne prešpekuloval a mali by poskytovať nevídaný zážitok za prívetivú cenu. BlitzWolf BW-ES2 prichádzajú so vskutku zaujímavým dizajnom, pričom sú dostupné v čiernom a červenom prevedení. Novinka dostala do vienka prešpekulovanú technológiu Dual Dynamic Driver, ktorá prináša hneď niekoľko výhod. Ku každému slúchadlu je pridaný ešte jeden reproduktor, čo má za výsledok jasné výšky a hlboké basy. Vo výbave sú tiež vstavané tlačidlá a mikrofón, takže slúchadlá sú použiteľné aj na telefonovanie.

Kúpiť štupľové slúchadlá

Remienok pre Xiaomi Mi Band 2

Cena: 3 €

Vlastníš fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 a máš príšli opotrebovaný remienok? Alebo iba chceš základný čierny vymeniť za krajší? Potom by si nemal prehliadnuť ponuku od výrobcu Kakeey, ktorý predáva dvojfarebné remienky za prívetivé ceny. Celkovo je dostupných až šesť farebných prevedení, pričom kvalitou sa vyrovnajú originálnemu od Xiaomi. Sú teda húževnaté a nechýba im ani ochrana proti strate pri náhodnom uvoľnení.

Kúpiť remienok pre Mi Band 2
Šesť farebných prevedení

Redukcia z USB-C na microUSB

Cena: 3 €

V poradí druhý gadget od Blitzwolfu ti umožní premeniť USB konektor typu-C na stále konvenčnejšie microUSB. V tomto prípade veľmi nie je čo dodať. Snáď iba toľko, že konektor znesie viac než 10 000 zapojení, disponuje verziou USB 2.0 a výrobca naň poskytuje dokonca 18-mesačnú záruku. V balení navyše dostaneš rovno dva kusy.

Kúpiť dve redukcie z USB-C na microUSB

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom