gadgety

Gadgety z Číny #127

Aj túto sobotu sme si vyhradili čas na prezeranie gadgetov a vybrali sme len tie najužitočnejšie za čo najlepšie ceny.

Náhradná pneumatika pre Xiaomi kolobežku

Cena: 10 €

Vlastníš elektrickú kolobežku od Xiaomi a máš príliš opotrebované pneumatiky? To vôbec nevadí, pretože teraz si môžeš objednať nové za veľmi dobrú cenu. Rozmermi sú ušité priamo na mieru Xiaomi kolobežky a odpadá povinnosť ich pumpovania. Vďaka tomu sú ľahké, poskytujú výbornú odolnosť a netreba sa starať o pumpovanie. Pozor, v balení sa nachádza iba jedna pneumatika.

Kúpiť nahradné pneumatiky pre Xiaomi kolobežku

Svetlomety pre motocykel

Cena: 8 €

Ďalší gadget opäť nie je určený pre každého a zaujme najmä vlastníkov motocyklov. Jedná sa o dodatočné svetlomety, ktoré ti počas tmy na ceste vytvoria ešte lepší výhľad. Výkon svetla je 15W a dokáže produkovať svietivosť na úrovni 3000 lumenov. Vďaka tomu vysvieti vzdialenosť až 200 metrov, pričom sú k dispozícii tri svietiace režimy. Namontovať ho je možné okrem motocyklov aj na autá, kamióny alebo člny. Certifikácia IP65 zas zaručuje, že mu dážď určite neuškodí. Opäť pritom platí, že v balení je iba jeden kus.

gadgety
Zobraziť celú galériu (4)
Screnshot / YouTube / Banggood

Kúpiť svetlomety pre motocykel

Baterka so širokým použitím

Cena: 7 €

Aj keď sme tento gadget nazvali ako baterku, v skutočnosti slúži na mnohé ďalšie účely. Je totiž zložená z dlhej rukoväte a ozubeného konca, takže poslúži aj na sebaobranu pri napadnutí či pomáhanie v núdzových situáciách. Dobrým príkladom je rozbíjanie okien na havarovaných autách. Svietivosť je na úrovni 200 až 240 lumenov a energiu môžu dodávať tri AAA batérie.

Kúpiť baterku so širokým použitím

Vákuovačka

Cena: 34 € 

S týmto prístrojom ti budú uskladnené potraviny chutiť oveľa viac. Stačí ich vložiť do špeciálneho vrecka a odsať z nich vzduch cez vákuovačku. Vďaka tomu si zachovajú svoju chuť, vitamíny a dlhšie vydržia. K dispozícii sú tiež dva režimy, pričom jeden odsáva silnejšie a jeden jemnejšie. Druhý je vhodný napríklad pri mäkších potravinách, aby sa predišlo ich poškodeniu. Balenie obsahuje 10 vákuových vreciek, no odporúčame ti dokúpiť ďalšie, pretože sa môžu rýchlo minúť.

Kúpiť vákuovačku za 34 €

Nočné orientačné svetlo Xiaomi

Cena: 5 €

Tento gadget dokáže pomôcť napríklad v prípadoch, keď ideme v noci na WC alebo sa vrátime neskoro domov z párty a v dome je úplná tma. Narozdiel od niektorých, toto svetlo je vybavené IR senzorom so 120-stupňovým snímacím uhlom a dosahom 5 až 7 metrov. Pri zaznamenaní pohybu sa teda automaticky rozsvieti a po opustení priestoru sa po 15 sekundách samé zhasne. MIJIA (Xiaomi) opäť stavila na biely minimalistický dizajn, ktorý perfektne zapadne do každej modernej domácnosti. Upevnenie samotného svetla prebieha pomocou 3M lepidla alebo ho je možné niekam oprieť, poprípade aj zavesiť na vešiak.

Kúpiť nočné orientačné svetlo Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom