gadgety

Gadgety z Číny #125


Máme tu posledný augustový týždeň a mnoho študentov si taktiež ešte užíva posledné dni voľna. Počasie je síce ako stvorené na trávenie dňa niekde pri vode, no ak máš chvíľu čas, rozhodne si pozri päticu gadgetov, ktoré sme pre tento týždeň vybrali.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vonkajšia lampa so vstavanou kamerou

Cena: 34 €

Aj keď bezpečnostné kamery v dnešnej dobe už nie sú veľké ako krabice od topánok, niekdy predsa len nastane problém umiestniť ich tak, aby plnili svoj účel a aby dizajnovo nerušili koncepciu domu / bytu. S týmto kúskom doslova zabiješ nie dve, ale hneď tri muchy jednou ranou. Bezpečnostná kamera, ktorá je zabudovaná do naozaj pekného lampióna môže byť umiestnená naozaj kamkoľvek. Kamera okrem nahrávania FullHD videa, vodotesnosti a 120-stupňovému uhlu záberu toho ponúka ešte omnoho viac.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť lampu s kamerou

LED teplomer do sprchy

Cena: 10 €

Nasledujúcu situáciu určite poznáš. Po náročnom dni si celý natešený do sprchy, no túto radosť ti prekazí zbytočne dlhé nastavovanie tej ideálnej teploty vody. Tomuto problému sa môžeš hravo vyhnúť s nasledujúcim gadgetom. Teplomer s LED displejom, ktorý ti ukazuje aktuálnu teplotu vody, ktorá práve vychádza zo sprchy alebo vodovodného kohútika. Nič viac, nič menej. Proste jednoduchý a praktický gadget, ktorý splní svoj účel na 110 %.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť teplmoer vody s LED displejom

Xiaomi LED nočná lampa

Cena: 13 €

Spoločnosť Xiaomi netreba nikomu predstavovať. Azda si len môžme pripomenúť, že každý jeden produkt od tohoto výrobcu je zárukou vysokej kvality. Inak tomu nie je ani pri tejto lampe. Jedná sa o LED lampu, ktorá disponuje pohybovým senzorom, maximálnou svietivosťou až 7 lúmenov a vstavanou 750 mAh batériou, pričom svoje využitie nájde predovšetkým počas nočných hodín.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť Xiaomi LED nočnú lampu

Smart elektrická zásuvka

Cena: 10 €

Popísať všetky funkcie a možnosti využitia práve tohoto gadgetu je v pár vetách naozaj ťaké. Jedná sa o praktickú elektrickú zásuvku, ktorú môžeš ovládať cez WiFi prostredníctvom svojho smartfónu. Okrem bežnej funkcie zapnutia / vypnutia si totiž vieš cez aplikáciu nastaviť aj časovač. Ten využiješ hlavne, ak si nabíjaš svoj telefón cez noc. Zabudol si zhasnúť svetlo na terase? Žiaden problém. Vytiahni smartfón a zhasni ho z pohodlia postele jedným kliknutím.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť smart elektrickú zásuvku

Pero na sebaobranu

Cena: 3 €

Posledný kúsok je určený pre všetkých tých, ktorí chcú vyzerať ako slávny agent 007. Jedná sa dizajnovo veľmi podarené pero, ktoré môže poslúžiť aj v prípade sebaobrany. Je vyrobené z hliníkovej zliatiny a na svojom hornom konci má umiestnený kovový hrot, s ktorým môžeš v prípade núdze rozbiť sklo alebo udrieť útočníka, ktorý ťa napadol.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť hliníkové pero na sebaobranu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.