gadgety

Gadgety z Číny #122


Teplomery tento víkend ukazujú naozaj rekordné čísla. No ani v takýchto horúčavách nevynecháme tvoju obľúbenú rubriku Gadgetov z Číny. Tak si vezmi svoj obľúbený vychladený nápoj a prečítaj si náš výber pre tento týždeň.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pánska peňaženka so vstavanou nabíjačkou

Cena: 46 €

zdroj fotografie: Banggood

Kvalitná a luxusne vyzerajúca peňaženka je základom každého gentlemana. No táto má nielen tie dve spomínané vlastnosti, ale ponúka aj plno smart funkcií. Peňaženka má v sebe zabudovanú 5000 mAh batériu s dvomi USB portmi na nabíjanie. Má však zabudovanú aj Bluetooth technológiu, vďaka ktorej si ju môžeš spárovať so smartfónom. Trocha problematická môže byť váha, ktorá činí až 450 g.

Kúpiť pánsku peňaženku

In-ear slúchadlá od BlitzWolf

Cena: 15,15 €

zdroj fotografie: Banggood

Nájsť naozaj kvalitné slúchadlá za dobrú cenu mnohokrát nie je ľahké. Tento kúsok od BlitzWolf k takým ale skutočne patrí. Okrem nádherného vzhľadu ponúkajú aj technológiu Dual Dynamic Driver, čiže v každom slúchadle sa nachádzajú dva reproduktory. Tie zabezpečia dokonalé stereo hodné drahších konkurentov. Ako bonus tu nájdeš aj vstavaný mikrofón.

Kúpiť sluchadlá BlitzWolf

LED lampa od Xiaomi

Cena: 11,79 €

orientačné svetlo
zdroj fotografie: Xiaomi

V dnešnom výbere máme aj jeden produkt od Xiaomi. Jedná sa o LED lampu a ako sme už pri Xiaomi zvyknutí, tak aj táto je nabitá smart funkciami. Lampa sa vypne, ak v dome či byte svieti denné svetlo. Po zotmení sa naopak rozsvieti len vtedy, ak zaregistruje nejaký pohyb a následne automaticky po 15 sekundách zhasne. Gadget je preto vhodný najmä na schodiská alebo rôzne komory a chodby.

Kúpiť nočnú lampu Xiaomi

Najmenšia FullHD kamera s nočným videním

Cena: 30,62 €

zdroj fotografie: Banggood

Neustály pokrok a zmenšovanie technológií nám prináša aj takéto unikátne kúsky. Jej rozmery sú totižto iba 2.8 x 1.1 x 2.8 cm. Úžasné je už len to, že ponúka FullHD záznam videa, no navyše táto mini kamera disponuje aj nočným videním alebo môže poslúžiť ako pohybový senzor.

Kúpiť mini kameru s nočným videním

BBQ teplomer na meranie teploty jedla

Cena: 5.16€

zdroj fotografie: Banggood

Posledný gadget je určený pre skutočných grill majstrov. Jedná sa o teplomer, ktorý okamžite odmeria teplotu tvojho stejku na grile. Gadget má rozmery podobné klasickému peru a ponúka tiež rôzne funkcie, ako napríklad maximálna a minimálna teplota grilovaného jedla. Ak chceš na svojej ďalšej grilovačke skutočne zažiariť, za 5 € ti takáto úžasná vecička nesmie chýbať.

Kúpiť BBQ teplomer

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
22%
Páči sa mi to
78%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.