gadgety

Gadgety z Číny #121


Ani sme sa nenazdali a ďalší letný týždeň sa postupne chýli ku koncu. Nepriaznivé počasie z jeho začiatku včera konečne vystriedalo vytúžené teplo, ktoré môžeš tráviť jednoduchým ničnerobením, ale aj nakupovaním z pohodlia svojho domova.

Antistresová hračka Flip-N-Roll

Cena: 2,22 €

zdroj fotografie: DHgate

Práve spomínané ničnerobenie ti dokáže spríjemniť táto zaujímavá hračka s názvom Flip-N-Roll, ktorá sa chce zviesť na úspechu fidget spinnerov. Tie nájdeš už doslova všade a celkom možno ťa už bezcielne otáčanie touto antistresovou pomôckou prestalo baviť. Ak je tomu tak, práve Flip-N-Roll ti poslúži ako skvelá alternatíva, ktorá ťa navyše môže zabaviť na omnoho dlhší čas ako spinnery.

Kúpiť Flip-N-Roll

Wi-Fi repeater

Cena: 8,89 €

zdroj fotografie: Lamonbest

O tomto gadgete nepíšeme po prvýkrát. Jeho jedinou úlohou je rozšírenie bezdrôtového WiFi pripojenia na miesta, kde tradičný router jednoducho nedosiahne. Po jednoduchom pripojení do zásuvky však tvoja Wi-Fi naberie druhý dych a bez väčších ťažkostí si ju budeš môcť užívať vo všetkých kútoch domácnosti. Ak tohto šikovného pomocníka umiestniš na správne miesto, pomôže ti s internetom dokonca aj na terase, v záhrade či v bazéne.

Kúpiť Wi-Fi Repeater

Mini kamera s nočným videním

Cena: 28,41 €

zdroj fotografie: Banggood.com

Určite vieš, že sa všetko neskutočne rýchlo vyvíja, pričom tento vývoj rovnako ovplyvňuje rozmery všetkých technologických hračiek. Dôkazom môže byť napríklad aj táto mini kamera, ktorá nie je väčšia od zápalkovej škatuľky, no napriek tomu zvláda nahrávať FullHD video nielen cez deň, ale i v noci. Okrem iného totiž disponuje dvojicou infračervených svetiel, ktoré zaručia kvalitné video aj v zlých svetelných podmienkach. Čerešničkou na torte je bezpečnostná funkcia, kedy sa nahrávanie automaticky spustí po zaznamenaní pohybu.

Kúpiť mini kameru s nočným videním

Teleobjektív Panda

Cena: 8,51 €

zdroj fotografie: Compari

Čoraz viac nových smartfónov ponúka na svojej zadnej strane nie jeden, ale hneď dva objektívy. Tie môžu fungovať na viacerých princípoch, no doposiaľ najlepšie sa javí ten, ktorý využíva napríklad iPhone 7 Plus. Ten totiž disponuje teleobjektívom, ktorý dokáže vytvárať zábery s dvojnásobným zväčšením bez straty kvality. Vďaka tomuto prídavnému teleobjektívu môžeš takéto priblížené zábery vytvárať aj ty so svojim starším smartfónom.

Kúpiť teleobjektív Panda

Grafénové slúchadlá BlitzWolf

Cena: 10,33 €

zdroj fotografie: BlitzWolf

Kúpiť grafénové Blitzwolf slúchadlá

Materiál zvaný grafén sa kvôli svojím skvelým vlastnostiam čoraz väčšmi začína využívať v technológiách. Už dlhšiu dobu ho môžeme nájsť napríklad v kvalitných reproduktoroch, ktoré sa vďaka nemu vyznačujú skvelým podaním zvuku. Spoločnosť BlitzWolf sa však rozhodla, že tento materiál rovnako skvelo poslúži aj pri slúchadlách. Netrvalo to teda dlho a svetlo sveta uzreli prvé grafénové štupľové slúchadlá, ktoré ponúkajú nielen excelentný zvuk, ale aj integrovaný mikrofón. A rovnako aj cena patrí k najlákavejším vlastnostiam tohto gadgetu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom