gadgety

Gadgety z Číny #120


Tento víkend sa delia ľudia v podstate na dve skupiny, čo sa týka vnímania počasia. Niektorí sa skrývajú pred teplom doma, iní si zas vyrážajú na kúpalisko alebo do inej destinácie. Užívanie leta ti môže spestriť aj táto pätica gadgetov z Číny.

Cestovný samonafukovací lazy vak

Cena: 11,11 €

Chystáš sa na kúpalisko alebo iné miesto, kde sa zdržiava veľa ľudí a prijal by si vlastné miesto na sedenie? V tom prípade ti podá pomocnú ruku tento nafukovací vak, ktorý dokáže zabezpečiť pohodlie do niekoľkých sekúnd. Stačí ho vybrať z praktického prenosného vrecka, vystaviť otvor voči vetru, nahnať do vaku vzduch a uzavrieť ho. Vzniká tak miesto na sedenie až pre tri osoby alebo jednu ležiacu.

Kúpiť samonafukovací vak za 11,11 €

nafukovací vak
zdroj fotografie: Banggood

Ultra-lacný klon novej Nokie 3310

Cena: 17,99 €

Do výberu gadgetov zvyčajne telefóny nezaraďujeme, no tento si tu rozhodne miesto zaslúži. Vkworld Z3310 je dobrý nielen na odviazanie sa od smartfónu, ale aj ako lacná náhrada pri mori, kúpaliskách, festivaloch a iných miestach, kde hrozí tvojmu primárnemu smartfónu nebezpečenstvo. Telefón disponuje takmer zhodným dizajnom ako originálna Nokia 3310 2017, 2.4-palcovým displejom, 32 MB úložiskom, 2 MPx zadným fotoaparátom, 1450 mAh batériou či hovormi cez 2G sieť.

Kúpiť klon novej Nokie 3310 za 17,99 €

vkworld z3310
zdroj fotografie: AliExpress

Xiaomi snímač vody

Predobjednávka: 16,65 €

Pomôcka vhodná najmä pre tých, ktorí chcú mať pod kontrolou množstvo vody v záhrade, sucho okolo bazénu alebo pre tých, ktorí zabúdajú zatvárať vodovodnú batériu. Senzor stačí položiť na ľubovoľné miesto a vždy, keď bude hladina vody vyššia ako 0,5 mm, pošle upozornenie do smartfónu a akejsi „brány“, ktorá začne vydávať výstražný zvuk. Pre správne fungovanie senzoru je teda potrebné mať zakúpený aj Xiaomi Gateway, ktorý momentálne stojí 25,42 €.

Predobjednať Xiaomi senzor vody za 16,65 €

senzor vody
zdroj fotografie: Xiaomi

Prispôsobiteľný držiak na smartfón

Cena: 5,33 €

Či už chceš pozerať filmy/videá na smartfóne alebo ho použiť ako navigáciu v aute, tento držiak sa ti bude hodiť. Narozdiel od niektorých iných je nesmierne prispôsobiteľný a má široké použite. Na povrch sa pripevňuje pomocou spodnej prísavky a smartfón sa vkladá do taktiež flexibilného držiaka. Tento kúsok je vyrobený z ABS materiálu a hliníka, čo má na svedomí jednoduchý a elegantný dizajn.

Kúpiť držiak na smartfón za 5,33 €

držiak na smartfón
zdroj fotografie: Baseus

FullHD kamera do auta

Cena: 28 €

Leto sa bez cestovania autom takmer vôbec nezaobíde a bezpečnosti nie je nikdy dosť. Najmä pri nehodách sa ti zíde táto FullHD kamera, ktorá disponuje nahrávaním videa vo FullHD rozlíšení, nočným videním a 4-palcovým displejom. Celá kamera je navyše parádne vyriešená po stránke dizajnu, keďže pripomína starší kompaktný fotoaparát. Do kamery je možné vložiť 32 GB pamäťovú kartu, pričom staré záznamy sa neustále prepisujú novšími. Zľavu na kameru uplatníš kupónom CDC0705.

Kúpiť FullHD kameru do auta za 32,90 €
Zľavový kupón CDC0705

kamera do auta
zdroj fotografie: Zapals

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú