Ďalší týždeň prešiel rýchlosťou svetla a čo by to bolo za sobotu, keby sme nepriniesli nový diel Gadgetov z Číny, no nie? Vychutnaj si teda novú päticu gadgetov z ďalekej Číny. 

Xiaomi uterák

Cena: 6 €

Začneme ďalším z mnohých unikátnych gadgetov spoločnosti Xiaomi. V tomto prípade si v krátkosti predvedieme Xiaomi uterák, ktorý sa vyznačuje najmä prvotriednou kvalitou vďaka špeciálnym tkanivám zo Švédska, ktoré zamedzujú šíreniu baktérií alebo vytváraniu nepríjemného zápachu pri nedokonalom sušení. K dispozícii je aj trojica moderných farebných prevedení.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Xiaomi uterák

Športové Bluetooth slúchadlá Bakeey S4

Cena: 9 €

Vášniví športovci potrebujú kvalitné slúchadlá, ktoré by im pri ich činnosti neprekážali. Slúchadlá Bakeey S4 sú tak ideálnou voľbou. Vďaka technológií Bluetooth 4.1 ich môžeš spárovať s akýmkoľvek smartfónom. So 70 mAh batériou vydržia slúchadlá prehrávať hudbu až 6 hodín. Následne sa dajú dobiť na 100 % už za 1 hodinu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť slúchadlá Bakeey S4

Multifunkčné pero

Cena: 5,32 €

Vo výbere kancelárskych doplnkov by nemalo chýbať toto pero, ktoré môže zvýšiť efektivitu práce. Môžeš ho využiť ako pravítko, skrutkovač, stojan pre smartfón, pero na displej a samozrejme aj ako klasické pero. Lákavou vlastnosťou je aj krásne strieborné prevedenie.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť multifunkčné pero

Vonkajšie svetlo so solárnymi článkami

Cena: 9,76 €

Predposledným gadgetom v dnešnom výbere je toto šikovné exteriérové svetlo, ktoré je napájané len pomocou solárnych článkov. Dokáže poskytnúť maximálnu svietivosť 300 lumenov a nechýba ani certifikácia IP65 na vonkajšie použitie.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť vonkajšie svetlo so solárnymi článkami

Lampa na chytanie hmyzu

Cena: 7 €

Aj ty to určite poznáš, keď si s kamošmi vonku pri dobre vychladenom pive a zrazu ťa začne otravovať kadejaký hmyz. Toto špeciálne svetlo dokáže pochytať komáre behom chvíľky a solárne články potom dodajú vstavaným batériám dostatok šťavy. Počas leta je to skutočne nutnosť v každej domácnosti a investované peniaze neoľutuješ.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť lampu na chytanie hmyzu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú