gadgety

Gadgety z Číny #116

Ani túto naozaj horúcu sobotu nesmie chýbať nový diel Gadgetov z Číny. Pohodlne sa teda usaď a vychutnaj si nádielku 5 parádnych gadgetov z čínskych e-shopov.

Lapač komárov

Cena: 14 €

Čo je v lete horšie ako otravní komári alebo iný hmyz? Týchto nepríjemných „obyvateľov“ našej planéty sa môžeš vďaka lapaču hmyzu  Loskii LM-707 úplne zbaviť. Nehumánne odstraňovanie hmyzu/komárov má na starosti UV LED lampa, ktorá ich jednoducho uškvarí. Výrobca deklaruje, že jeho lapač komárov funguje bez akéhokoľvek pachu a vyžarovania. Vďaka kompaktným rozmerom 167 mm na výšku a 112 mm na priemer si ho môžeš zobrať aj na dovolenku, kde sa tento gadget určite hodí. Veľkým plusom je tiež možnosť napájania cez USB kábel a powerbanku.

Kúpiť lapač hmyzu/komárov

zdroj fotografie: Banggood

Univerzálny IR ovládač od Xiaomi

Cena: 19 €

Ak máš doma satelitný prijímač, televízor, klimatizáciu, DVD prehrávač či ďalšie podobné zariadenie, ktoré sa ovládajú cez IR, no ty stále musíš hľadať ten správny ovládač, robíš to úplne zle. Máme ale praktické riešenie, ktoré ani nestojí veľa. Xiaomi prinieslo univerzálne zariadenie, ku ktorému pripojíš všetky vyššie spomenuté spotrebiče a vznikne tak jeden centrálny „mozog“ domácnosti. K nemu sa potom už pripojíš len cez smartfón vďaka aplikácii Mi Home, ktorú je možné ovládať napríklad aj cez mobilné dáta počas dovolenky. Ty tak budeš mať patričný prehľad o svojich spotrebičoch a výrazne spríjemníš si život.

Kúpiť univerzálny IR ovládač od Xiaomi

zdroj fotografie: GearBest

Bezdrôtová myš s dizajnom ako Apple Mouse

Cena: 6 €

Populárna myš Apple Mouse si našla miesto na mnohých pracovných stoloch. Žiaľ, svojou cenou nie je pre každého, a tak musia používatelia hľadať alternatívu. My sme jednu takú našli, aj keď kvalitou určite nedosahuje podobnú úroveň, no dizajnom je takmer na nerozoznanie. Jedná sa o bezdrôtovú myš, v nádhernej bielej farbe a hlavne s prijateľnou cenou.

Kúpiť bezdrôtovú myš s dizajnom Apple Mouse

zdroj fotografie: GearBest

Odomykanie odtlačkom prsta pre všetky notebooky

Cena: 18 €

Ak sa ti snímač odtlačkov odtlačkov prstov na tvojom smartfóne zapáčil a chcel by si rovnaký spôsob zabezpečenia pre tvoj notebook, je tu pre teba šikovný gadget od spoločnosti COBO. Vo veľmi malom tele s dizajnom klasického USB kľúča sa skrýva snímač odtlačkov prstov, ktorý k svojmu notebook pripojíš pomocou klasického USB konektoru. Ide už o druhú verziu tohto zariadenia od spoločnosti. COBO C2 tak prináša viacero vylepšení. V prvom rade je to rýchlosť odomknutia, ktoré trvá lenn 0,25 sekundy. Výhodou je aj 360 stupňová rozoznateľnosť odtlačku

Kúpiť snímač odtlačkov prstov pre notebook za 22 €

Nabíjačka do auta od Xiaomi

Cena: 9 €

Ak aj ty jazdíš veľa s autom a potrebuješ mať svoj smartfón či iné zariadenie v plnej sile, autonabíjačka do 12V zásuvky je nutnosťou vo výbave. Xiaomi myslelo aj na tento segment, a tak predstavilo autonabíjačku, ktorá podporuje rýchlonabíjanie so štandardom Qualcomm Quick Charge 3.0, má kovovú konštrukciu a v neposlednom rade aj efektné LED svetlo okolo dvoch nabíjacích portov.

 Kúpiť nabíjačku do auta od Xiaomi

zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú