gadgety

Gadgety z Číny #115

S ďalšou sobotou tu máme opäť zbrusu nový diel Gadgetov z Číny. Ten, ako si si už mohol zvykúť, ponúka lákavú päticu nových gadgetov z ďalekej Číny. 

Kompaktný dron so vstavanou 2 MPx kamerou

Cena: 45,98 €

Dronov sme tu už mali niekoľko, no vždy sa nájde ďalší lákavý kúsok. VISUO XS809W k nim patrí taktiež a ponúka kompaktné rozmery, 2 MPx vstavanú kameru, 10 minútový maximálny čas letu či v neposlednom rade WiFi na ovládanie pomocou príslušnej aplikácie spolu s klasickým ovládačom.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť kompaktný dron so vstavanou 2 MPx kamerou

Chladnička HUANJIE  na 12 V

Cena: 20 €

Nejeden šofér mi dá za pravdu, keď poviem, že auto sa dokáže počas letných dní na slnku poriadne rozpáliť. Zatiaľ čo ľuďom je vtedy horúco, pre baktérie je to raj na Zemi. Či už potrebuješ schladiť svoj energeťák, alebo zachrániť svoj sendvič pred úpalom, túto chladničku určite využiješ. Ponúka priestor s objemom 7,5 l a obsah schladí o 15 až 20°C ako je okolitá teplota. Postačí jej k tomu iba 12V zásuvka, z ktorej si dokáže zobrať  výkon 36 W. Aby chladnička nesedela v zime v skrini, dokáže obsah v sebe ohrievať až na teplotu 65°C.

zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť HUNAJIE chladničku do auta za 20 €

Bezdrôtová ergonomická myš Xiaomi

Cena: 12 €

Pokiaľ nie si náročný hráč a stačí ti vkusná, no lacná bezdrôtová myš, táto je určená práve pre teba. Xiaomi to s dizajnom vôbec neprehnalo a vznikla jednoduchá ergonomická myš, ktorá sa hodí aj do minimalistického setupu. Jej povrch je navyše potiahnutý krištáľovým UV povlakom, aby sa na myši nezanechávali odtlačky prstov ani prach. K zariadeniam sa pripája pomocou bezdrôtovej 2.4 GHz technológie a pre hladký pohyb je k dispozícii senzor s rozlíšením 1200 dpi. Používateľov operačného systému Windows poteší aj tlačidlo späť na ľavom boku pre jednoduchšie ovládanie webových stránok.

xiaomi myšzdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť bezdrôtovú ergonomickú myš

Redukcia z USB-C na microUSB

Cena: 1,40 €

Vlastníš alebo budeš vlastniť zariadenie s novým reverzibilným USB-C konektorom? Potom sa ti bude hodiť táto kvalitná redukcia z USB-C na staršie microUSB. Napriek veľmi nízkej cene je podporovaný štandard USB 3.1, ktorý dosahuje prenosovú rýchlosť až do 10 Gb/s.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť redukciu z USB-C na microUSB

Stolový ventilátor

Cena: 17,68 €

Letné dni sú oficiálne tu a aj keď to tak ešte možno občas nevyzerá, poriadne horúčavy na nás udrú čo nevidieť. Aj z tohto dôvodu by si sa mal teda pripraviť. Do kancelárie ti odporúčame náš posledný gadget, ktorým je stolový ventilátor. Môžeš ho otáčať v 360-stupňoch a ponúka tiež napájanie len za pomoci batérií. Kúpiš ho navyše v euróspkom sklade za viac než priaznivú cenu!

zdroj fotografie: Banggood 

Kúpiť stolový ventilátor 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom