gadgety

Gadgety z Číny #114


Dnešná sobota nie je práve najteplejšia a tak ti ju spríjemníme aspoň naším pravidelným dielom Gadgetov z Číny. Nájdeš medzi nimi nielen gadget, ktorý ti poskytne energiu pre niekoľko zariadení, ale aj ďalšie užitočné produkty pre zábavu či hudobný pôžitok.

Nabíjačka do auta pre päť zariadení

Cena: 10,66 €

Možno si už zažil situáciu, že si bol na dovolenke a popri spoznávaní krajiny ti došla šťava na smartfóne alebo inom zariadení. Proste si nastúpil do auta a bezradne si sa pozeral na zostávajúcu kapacitu batérie 5 %. Práve pre takéto problémy je určená nabíjačka do auta od Orico. Tvoria ju dve časti, pričom tá, ktorá obsahuje adaptér, má k dispozícii dva USB porty. Rozpínač potom obsahuje ďalšie tri USB porty, z ktorého jeden podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0. Elektrickú energiu tak zabezpečíš nielen pre seba, ale rovno pre všetkých pasažierov!

nabíjačka do auta
zdroj fotografie: Orico

Kúpiť nabíjačku do auta s piatimi USB portmi

Mini herný ovládač

Cena: 6,22 €

Toto je zrejme najmenší herný ovládač, aký si kedy videl. Kompatibilný je s operačnými systémami MacOS, iOS, Android i Windows. K zariadeniam s Androidom alebo iOS ho pripojíš bezdrôtovo pomocou Bluetooth. Vďaka všetkým dôležitým tlačidlám postačí na ovládanie širokého spektra hier. 180 mAh batéria zas poskytuje 20 hodinovú výdrž z 1-hodinového nabíjania.

herný ovládač
zdroj fotografie: 8Bitdo

Kúpiť mini herný ovládač

Netradičná power banka

Cena: 13,33 €

Bežné power banky fungujú na princípe, že ich musíš nabiť pomocou USB kábla a potom nimi môžeš nabíjať ostatné zariadenia. Táto je síce podobná, ale predsa odlišná. Samotná power banka totiž neobsahuje žiadne vstavané batérie a poháňajú ju klasické nabíjateľné batérie, aké si bežne kúpiš v obchode. Je to výhodou najmä v prípadoch, kedy máš vybitú power banku a nemáš k dispozícii žiadny zdroj elektrickej energie. Stačí zájsť do obchodu, kúpiť batérie, vložiť do power banky a začať s nabíjaním smartfónov alebo iných zariadení.

power bank
zdroj fotografie: Nitecore

Kúpiť Nitecore power banku

Fidget spinner v tvare batmana

Cena: 2,22 €

Sú tvoji kamaráti posadnutí fidget spinnermi? Odlíš sa od nich týmto unikátnym kúskom v tvare batmana. Pri točení navyše dokáže farebne svietiť. Výborná pomôcka na zabitie nudy, stresu alebo na prípady, keď máš potrebu sa s niečím hrať. Dostupný je až v štyroch prevedeniach, a to v červenom, zelenom, bielom a čiernom.

Kúpiť fidget spinner v tvare batmana

Bluetooth slúchadlá s nabíjacím boxom

Cena: 25,78 €

Vlastníš smartfón bez 3.5 mm audio jacku alebo iba nenávidíš káble? Potom pri výbere nových slúchadiel rozhodne neprehliadni tieto od výrobcu QCY. Model 29 Mini pripomína riešenie, ktoré je použité pri Apple Airpods. Je s nimi teda dodávaný nabíjací box, do ktorého slúchadlá vložíš a začnú sa nabíjať. Výrobca udáva aj kryštálovo čistý zvuk, ktorý je dosiahnutý inteligentnou technológiou redukcie hluku DBS. Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery zas zabezpečujú pohodlné nosenie. Domovom pre dvojicu slúchadiel je puzdro, ktoré zároveň slúži aj ako akási nabíjania stanica. Tá ich dokáže zásobovať energiou po dobu až 12 hodín.

qcy q29
zdroj fotografie: QCY

Kúpiť slúchadlá QCY Q29

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú