gadgety

Gadgety z Číny #113

Veríme, že aj počas týchto horúcich dní si nájdeš čas na nový diel obľúbených Gadgetov z Číny, ktoré tento týždeň určite opäť nesklamú. Pripravili sme si totiž päticu noviniek, ktoré rozhodne stoja za to. 

Slúchadlá BlitzWolf

Cena: 22,72 €

Zo spoločnosti BlitzWolf vyšlo už množstvo skvelých gadgetov. Patria tam aj tieto slúchadlá, ktoré majú napríklad štýlový dizajn, vstavaný mikrofón s ovládacími tlačidlami či luxusné balenie s náhradnými štupľami.

zdroj fotografie: BlitzWolf

Kúpiť slúchadlá BlitzWolf

Univerzálny nástroj na inštaláciu temperovaných skiel

Cena: 3,49 €

Inštalácia ochranných fólií či temperovaných skiel si žiada istú dávku šikovnosti a praxe. V prípade, že nepatríš k tým šikovnejším jedincom, čínsky trh má pre teba praktický nástroj, vďaka ktorému bude aplikácia ochranného prvku na displej o niečo jednoduchšia. Rozpisovať, ako tento nástroj funguje by bolo celkom zbytočné, a tak sa radšej pozri na podobný návod s obrázkami priamo na stránke e-shopu.

zdroj fotografie: Banggood

Univerzálny nástroj na inštaláciu temperovaných skiel

Miniatúrny selfie dron

Cena: 27,08 €

Drony sú v poslednej dobe nesmierne vyhľadávaným artiklom. Samozrejme, že na začiatku nemusíš nutne ísť do modelov s cenami na úrovni niekoľkých stoviek eur a bude ti stačiť aj lacnejšia alternatíva z Číny. Naučíš sa s ňou najmä lietať. Práve na takéto príležitosti je tak ideálny náš tretí gadget, ktorý ponúka kompaktné rozmery, vstavanú kameru a hlavne príslušnú aplikáciu pre smartfóny, vďaka ktorej budeš dron ovládať.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť miniatúrny selfie dron

Bezpečnostné svetlo na bicykle

Cena: 16,59 €

Toto bezpečnostné svetlo na bicykel integruje hneď niekoľko funkcií, či už na zvýšenie bezpečnosti na cestách, alebo na odohnanie akéhokoľvek zlodeja. Ak teda zapneš na príslušnom ovládači funkciu sledovania okolia, v prípade, že sa s bicyklom pohne, okamžite začne vydávať hlasný zvuk.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť bezpečnostné svetlo na bicykle

20 000 mAh powerbanka Xiaomi

Cena: 28,83 €

Xiaomi sa cíti vo výrobe externých batérií doslova ako ryba vo vode. Aktuálne veľmi žiadaným modelom je 20 000 mAh verzia, ktorá sa nachádza v hľadáčiku mnohých technologických nadšencov. Disponuje dvomi výstupnými USB portami s podporou rýchlonabíjacej technológie Qualcomm Quick Charge 3.0. Napríklad také Xiaomi Mi5 dokáže nabiť až 5-krát. V balení potom nájdeš aj šikovnú taštičku na prenášanie.

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský 

Kúpiť 20 000 mAh powerbanku Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú