gadgety

Gadgety z Číny #112

Sobota tohto týždňa sa naozaj podarila a veríme, že si ju naplno užívaš. Krásne počasie ti okoreníme aj my našim pravidelným dielom Gadgetov z Číny. Tentokrát nás zaujala táto pätica gadgetov.

USB kábel od Blitzwolf

Cena: 2,64 €

Vlastníš smartfón s USB Type-C konektorom a terajší kábel ti už pomaly dosluhuje? Vymeň ho za skutočnú kvalitku! Povrch kábla tvorí kvalitný pletený polyester spolu s termoplastickým elastomérom a hliníkovou fóliou. Kábel je tak pevný, že v testoch dokázal bez problémov odtiahnuť aj auto. Podporuje rýchlonabíjacie technológie Quick Charge 3.0 a 2.0. Dĺžka kábla je jeden meter a rýchlosť prenosu súborov vďaka USB 2.0 dosahuje 480 Mb/s.

Blitzwolf Cable USB-Czdroj fotografie: Blitzwolf

Kúpiť USB-C kábel od Blitzwolf za 2,64 €

Farebný fidget spinner

Cena: 7,04 €

Podľahol si alebo ešte len chceš podľahnúť trendu fidget spinnerov? Potom neprehliadni tento farebný spinner od výrobcu ECUBEE. Dúhovú konštrukciu tvorí zliatina hliníka a výrobca udáva priemerný rotačný čas približne od štyroch do siedmich minút. Využiť ho môžeš, buď na potlačenie stresu, alebo len tak na zabitie nudy.

fidget spinnerzdroj fotografie: Banggood

Kúpiť farebný fidget spinner za 7,04 €

Zvukomer

Cena: 9,80 €

Bežný človek ku svojmu životu zvukomer nepotrebuje, ale ak ho predsa len z nejakého dôvodu potrebuješ, máme pre teba dobrý tip. Toto malé červené zariadenie dokáže previesť okolitý zvuk na elektrické signály, spracovať dáta a zobraziť výsledok na LCD displeji. Zvukomer UT353 vie rozpoznať zvuk od 30 do 130 dB, pričom je ľahký, ergonomický a používateľsky prívetivý. Zvuk s ním môžeš merať napríklad v hoteloch, konferenčných halách, nemocniciach či iných miestach, v ktorých je hladina zvuku citlivou témou.

zvukomerzdroj fotografie: Banggood

Kúpiť zvukomer za 9,80 €

Bezdrôtové slúchadlá Bakeey B3

Cena: 14,98 €

Dopraj si trochu štýlovosti s novými bezdrôtovými slúchadlami od Bakeey. Model B3 sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré k svojmu smartfónu pripojíš cez Bluetooth 4.1. Disponujú tiež redukciou hluku CVC 6.0, mikrofónom, slotom pre pamäťovú kartu a veľkou batériou. Vďaka spomínanému slotu Bluetooth vlastne ani nepotrebuješ a hudbu tak môžeš počúvať aj bez prítomnosti pripojeného smartfónu. 400 mAh batéria zas poskytuje sedem hodín hrania hudby.

slúchadlázdroj fotografie: Banggood

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá Bakeey B3 za 14,98 €

Raspberry Pi 3 Model B

Cena: 35,26 €

Aj keď je cieľom výrobcu podporiť výučbu informatiky na školách, mini počítač Raspberry Pi 3 Model B môžeš mať doma aj ty. Poháňa ho čipset Broadcom BCM2387 so štyrmi jadrami Cortex-A53 taktovanými na 1.2 GHz. Nechýba, samozrejme, ani WiFi 802.11 bgn, Bluetooth 4.1 či 1 GB RAM pamäť. Zariadenie ďalej ponúka štyri USB porty, HDMI konektor, port pre Ethernet, microSD kartu (nie je v balení) a microUSB konektor pre zdroj energie. K počítaču si potom môžeš dokúpiť aj dotykový displej alebo fotoaparát.

raspberry pi 3 model bzdroj fotografie: Banggood

Kúpiť mini PC Raspberry Pi 3 za 35,26 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP