gadgety

Gadgety z Číny #111


Je sobota a my ti už tradične prinášame ďalší diel z nášho seriálu Gadgety z Číny. Aj tentokrát ti predstavíme päticu skvelých gadgetov, ktoré môžu doplniť tvoju výbavu.

Xiaomi Mi Band 1S

Cena: 8,41 €

Aj keď 1S-ko už bolo predstavené už dávnejšie, svojou výbavou sa nedá zahanbiť ani dnes. Medzi hlavné funkcie patrí krokomer, merač tepu a dlhá výdrž. Na jedno nabitie dokáže fungovať až 30 dní, pričom stav batérie je indikovaný troma diódami. K dispozícii je aj prepracovaná aplikácia, ktorá ťa o všetkom detailne informuje.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 8,41 €


zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

Xiaomi nabíjačka do auta

Cena: 8,41 €

Ak si často na cestách, určite si svoj telefón nabíjaš v aute pomocou autonabíjačky. Väčšinou sú ale pomalé a pokiaľ telefón aj používaš, napríklad na navigáciu, viac-menej len udržujú stav batérie. Rozhodne to neplatí pre nasledujúcu nabíjačku od Xiaomi. Tá totiž ponúka dvojicu portov s maximálnym výstupom 3,6A a podporou rýchleho nabíjania. LED svetlo okolo portov zas poteší pri hľadaní v zhoršených svetelných podmienkach.

Kúpiť Xiaomi nabíjačku do auta za 8,41 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Prenosná USB spájkovačka

Cena: 4,48 €

Skvelý pomocník, či už na drobné opravy, alebo malé spoje. Vďaka napájaniu z USB ju jednoducho pripojíš k počítaču alebo powerbanke. Výhodou je rýchle nahriatie a vychladnutie hrotu, aby si mohol začať pracovať čo najrýchlejšie. O stave ťa upozorní LED indikátor a ak by si ju náhodou zabudol vypojiť, po 25 s sa automaticky sama vypne.

Kúpiť spájkovačku za 4,48 €

gadgety
zdroj fotografie: zapals

Bezdrôtové slúchadlá Dacom TWS

Cena: 35,56 €

Ak ti vadí otravné rozmotávanie káblov od slúchadiel a rozmýšľaš nad bezdrôtovými, možno tieto budú pre teba tie pravé. Pripojíš ich jednoducho cez Bluetooth 4.2 a majú dosah až 15 metrov. Navyše sú príjemne ľahké a prichádzajú v peknom boxe, ktorý zároveň slúži na ich nabíjanie. Mimochodom, aj ty si si všimol tú podobnosť s AirPods od Apple? :)

Kúpiť slúchadlá Dacom TWS


zdroj fotografií: Dacom

3D pero

Cena: 37,43 €

Kreatívne 3D pero, s ktorým vytvoríš rôzne priestorové objekty. Druhá generácia tohto pera prichádza aj s OLED displejom, na ktorom si vieš nastaviť teplotu tavenia plastu. Kvalitný motorček vo vnútri pera zaručí, že ho takmer nebudeš počuť. Ak sa o 3D tlač zaujímaš, ale klasická tlačiareň je pre teba drahá, toto pero môže byť skvelým vstupom do sveta modelovania.

Kúpiť 3D pero

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom