gadgety

Gadgety z Číny #111


Je sobota a my ti už tradične prinášame ďalší diel z nášho seriálu Gadgety z Číny. Aj tentokrát ti predstavíme päticu skvelých gadgetov, ktoré môžu doplniť tvoju výbavu.

Xiaomi Mi Band 1S

Cena: 8,41 €

Aj keď 1S-ko už bolo predstavené už dávnejšie, svojou výbavou sa nedá zahanbiť ani dnes. Medzi hlavné funkcie patrí krokomer, merač tepu a dlhá výdrž. Na jedno nabitie dokáže fungovať až 30 dní, pričom stav batérie je indikovaný troma diódami. K dispozícii je aj prepracovaná aplikácia, ktorá ťa o všetkom detailne informuje.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 8,41 €


zdroj fotografie: Dávid Igaz/FonTech

Xiaomi nabíjačka do auta

Cena: 8,41 €

Ak si často na cestách, určite si svoj telefón nabíjaš v aute pomocou autonabíjačky. Väčšinou sú ale pomalé a pokiaľ telefón aj používaš, napríklad na navigáciu, viac-menej len udržujú stav batérie. Rozhodne to neplatí pre nasledujúcu nabíjačku od Xiaomi. Tá totiž ponúka dvojicu portov s maximálnym výstupom 3,6A a podporou rýchleho nabíjania. LED svetlo okolo portov zas poteší pri hľadaní v zhoršených svetelných podmienkach.

Kúpiť Xiaomi nabíjačku do auta za 8,41 €


zdroj fotografie: Xiaomi

Prenosná USB spájkovačka

Cena: 4,48 €

Skvelý pomocník, či už na drobné opravy, alebo malé spoje. Vďaka napájaniu z USB ju jednoducho pripojíš k počítaču alebo powerbanke. Výhodou je rýchle nahriatie a vychladnutie hrotu, aby si mohol začať pracovať čo najrýchlejšie. O stave ťa upozorní LED indikátor a ak by si ju náhodou zabudol vypojiť, po 25 s sa automaticky sama vypne.

Kúpiť spájkovačku za 4,48 €

gadgety
zdroj fotografie: zapals

Bezdrôtové slúchadlá Dacom TWS

Cena: 35,56 €

Ak ti vadí otravné rozmotávanie káblov od slúchadiel a rozmýšľaš nad bezdrôtovými, možno tieto budú pre teba tie pravé. Pripojíš ich jednoducho cez Bluetooth 4.2 a majú dosah až 15 metrov. Navyše sú príjemne ľahké a prichádzajú v peknom boxe, ktorý zároveň slúži na ich nabíjanie. Mimochodom, aj ty si si všimol tú podobnosť s AirPods od Apple? :)

Kúpiť slúchadlá Dacom TWS


zdroj fotografií: Dacom

3D pero

Cena: 37,43 €

Kreatívne 3D pero, s ktorým vytvoríš rôzne priestorové objekty. Druhá generácia tohto pera prichádza aj s OLED displejom, na ktorom si vieš nastaviť teplotu tavenia plastu. Kvalitný motorček vo vnútri pera zaručí, že ho takmer nebudeš počuť. Ak sa o 3D tlač zaujímaš, ale klasická tlačiareň je pre teba drahá, toto pero môže byť skvelým vstupom do sveta modelovania.

Kúpiť 3D pero

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP