gadgety

Gadgety z Číny #110

110. diel Gadgetov z Číny je plný zaujímavých produktov, ktoré by si rozhodne nemal prehliadnuť. Opäť sme pátrali v čínskych e-shopoch a pätica najnovších gadgetov naozaj stojí za to! Bez ďalších okolkov si ich teda poďme ukázať. 

Xiaomi Wowstick 1fs

Cena: 28,07 €

Prvým gadgetom na dnešnom zozname je nadupaný elektrický skrutkovač od Xiaomi, ktorý poteší všetkých domácich kutilov. Konštrukcia Xiaomi Wowstick 1fs je vyrobená z hodnotného eloxovaného hliníka, pričom pri hrote sa dokonca nachádza aj LED svetlo. Spolu so skrutkovačom prichádza aj 18 vymeniteľných nástavcov rôzneho typu, ktoré sú vyrobené zo zliatiny ocele S2. Výdrž výrobca udáva na 8 hodín nepretržitej práce alebo 180 dní v pohotovostnom režime.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Wowstick 1fs

8,5-palcová LCD kresliaca tabuľa pre deti

Cena: 14,03 €

Svoje malé ratolesti môžeš potešiť aj takouto modernou kresliacou tabuľou, ktorá ponúka 8,5-palcový LCD displej. Výbornou vlastnosťou je tiež tlačidlo, vďaka ktorému zmažeš celý nakreslený obsah len jedným stlačením.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť 8,5-palcovú LCD kresliacu tabuľu pre deti

Funkciami nabitá nabíjačka tužkových batérií

Cena: 17,77 €

Pri potulkách čínskymi e-shopmi sme narazili aj na túto viac než len obyčajnú nabíjačku tužkových batérií. Ponúka totiž rôzne bezpečnostné prvky pre zaistenie maximálne kvality nabíjania, indikátory stavu nabitia a inteligentnú distribúciu napätia v závislosti od kapacity pripojenej batérie. A to všetko za lákavú cenu s poštovným zadarmo.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť funkciami nabitú nabíjačku tužkových batérií

Kamera o veľkosti prsta s FullHD videom

Cena: 14,97 €

SQ11 je miniatúrna kamera v tvare kocky, ktorej hrana meria iba 22 milimetrov. Aj pri tejto veľkosti skrýva v sebe schopný 1,2 MPx senzor s clonou f/2.0, ktorý dokáže natáčať videá vo FullHD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Ako úložisko slúži microSD karta s kapacitou maximálne 32 GB. Vstavaná batéria s kapacitou 200 mAh ponúka dostatok šťavy až pre 100 minút nahrávania videa. Disponuje tiež nočným videním a schopnosťou zaznamenať pohyb. Opäť platí, že poštovné je úplne zadarmo!

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť kameru o veľkosti prsta s FullHD videom

64 GB USB 3.0 kľúč od Samsungu

Cena: 22,45 €

USB kľúčov nikdy nie je vo výbave technologického nadšenca dosť. My sme pre teba našli jeden zaujímavý kúsok, a to priamo od Samsungu. Jedná sa o USB-čko so 64 GB kapacitou (k dispozícii je aj 128 GB verzia), ktoré podporuje rozhranie USB 3.0 a prenosové rýchlosti až do 130 MB/s. Nespornou výhodou je tiež kvalitná kovová konštrukcia. V prípade tohto gagdetu však ešte musíš k základnej cene prirátať poštovné vo výške 2,70 €.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť 64 GB USB 3.0 kľúč od Samsungu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP