gadgety

Gadgety z Číny #109

S novým týždňom tu je aj ďalšia nádielka gadgetov z Číny. Opäť je teda prichystaná pätica zaujímavých kúskov, ktoré čakajú na nového majiteľa. 

Pohodlný vak

Cena: 13,43 €

S blížiacimi sa letnými mesiacmi vášniví turisti a milovníci kempovania vyberajú vhodné destinácie pre svoje ďalšie dobrodružstvá. K tohtoročnej výbave ti však odporúčame pridať aj takýto pohodlný vak, na ktorom môžeš pohodlne oddychovať za každých okolností.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť pohodlný vak

Xiaomi Mi Power Bank 2

Cena: 11,70 €

Powerbanky a spoločnosť Xiaomi sú späté už niekoľko rokov. Táto kombinácia priniesla pre milióny fanúšikov špičkové externé batérie s lákavým dizajnom či veľkou kapacitou, a to za najlepšiu cenu na trhu. Model Mi Powerbank 2 ponúka kapacitu 10 000 mAh, podporu pre rýchlonabíjanie Qualcomm Quick Charge 2.0 a celkovo dve farebné prevedenia. Avšak zďaleka najlepšie znie cena, vďaka ktorej nebudeš musieť siahnuť hlboko do peňaženky.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Power Bank 2

Xiaomi Mi VR Play 2

Cena: 22,81 € (Kupón GBPLAY2)

Virtuálna realita zažíva v poslednej dobe významný vzostup. K slovu sa tak hlásia veľkí giganti, ktorí chcú využiť tento obrovský trhový potenciál. Výnimkou nie je ani Xiaomi, ktoré už síce s VR headsetmi má skúsenosť, no pred pár mesiacmi nám predstavilo novú generáciu. Mi VR Play 2 tak disponujú krajším dizajnom či vylepšenou reprodukciou obrazu. A našťastie, nízka cena ostala zachovaná. Skutočne perfektná kúpa!

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi VR Play 2
Kupón GBPLAY2

Držiak smartfónov na riadidlá motocyklov

Cena: 4,88 €

Sezóna pre všetkých nadšencov dvojkolesových tátošov sa už pred časom úspešne začala. Aby sme teda potešili aj túto skupinu našich čitateľov, rozhodli sme sa, že im nájdeme praktický doplnok na motocykel. Štvrtým gadgetom je tak držiak smartfónov a GPS navigácií na riadidlá. Podporuje smartfóny s uhlopriečkou displeja od 3,5 až do 7-palcov a 22 / 35 mm riadidlá.

zdroj fotografie: iMars

Kúpiť držiak smartfónov na riadidlá motocyklov

Bezdrôtový ovládač s klávesnicou a touchpadom

Cena: 11,64 €

V poslednom gadgete sa trochu pozrieme na tento vynikajúci bezdrôtový ovládač s integrovanou klávesnicou a touchpadom, ktorý podporuje ako Windows, tak aj operačný systém Android. Ergonomický dizajn prispieva k pohodlnému ovládaniu, respektíve používaniu aj počas niekoľkých hodín.

zdroj fotografie: MantisTek

Kúpiť bezdrôtový ovládač s klávesnicou a touchpadom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú