gadgety

Gadgety z Číny #107

Seriál Gadgety z Číny týždeň čo týždeň prináša päticu zaujímavých produktov z najväčších čínskych e-shopov. Dnes sme opäť vybrali nesmierne zaujímavé kúsky, ktoré rozhodne stoja za to a nemal by si si ich nechať ujsť. 

Lacné smart hodinky so zaujímavými funkciami

Cena: 14,50 €

Dnešným prvým gadgetom na zozname sú tieto lacné smart hodinky CYUC HT08. Tento krkolomný názov však prináša celkom solídnu výbavu aj pre náročnejšieho používateľa. V hodinkách tak nájdeš 1,54-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, 0,057 MPx fotoaparát, dokonca podporu 2G mobilných sietí či rôzne merače pre ukojenie potrieb športovejšie založených jedincov. A ako top vlastnosť na záver je tu výborná cena priamo z európskeho skladu.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť lacné smart hodinky so zaujímavými funkciami

Farebná smart žiarovka s ovládaním cez smartfón

Cena: 8,21 €

Čínsky trh so spotrebnou elektronikou je plný rôznych inteligentných žiaroviek. V posledných mesiacoch zažívajú najväčší boom smart žiarovky, ktoré vieš ovládať skrz svoj smartfón. Okrem drahších alternatív ale môžeš nájsť zaujímavé kúsky aj pod 10 eurami. V tomto prípade ponúka žiarovka ovládanie cez Bluetooth skrz aplikáciu, 16 miliónovú paletu farieb či rôzne špeciálne režimy na šetrenie energie alebo časované zapnutie / vypnutie.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť farebnú smart žiarovku

Štýlové štupľové slúchadlá

Cena: 7,29 €

Aj ty to určite poznáš. Hľadáš nejaké lacné slúchadlá s relatívne vkusným dizajom a hlavne slušnou reprodukciou zvuku, no nájsť nejaké medzi tisíckami rôznych typov je hotová alchýmia. Práve tretí gadget tak môže byť tvojim pomyselným vyslobodením. KZ-ATE totiž ponúkajú jedinečný transparentný dizajn konštrukcie, HiFi zvuk a kvalitný kábel, ktorý sa určite tak ľahko nezlomí.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť štýlové štupľové slúchadlá

Univerzálny IR ovládač od Xiaomi

Cena: 18,16 €

Ak máš doma satelitný prijímač, televízor, klimatizáciu, DVD prehrávač či ďalšie podobné zariadenie, ktoré sa ovládajú cez IR, no ty stále musíš hľadať ten správny ovládač, robíš to úplne zle. Máme ale praktické riešenie, ktoré ani nestojí veľa. Xiaomi prinieslo univerzálne zariadenie, ku ktorému pripojíš všetky vyššie spomenuté spotrebiče a vznikne tak jeden centrálny „mozog“ domácnosti. K nemu sa potom už pripojíš len cez smartfón vďaka aplikácii Mi Home, ktorú je možné ovládať napríklad aj cez mobilné dáta počas dovolenky. Ty tak budeš mať patričný prehľad o svojich spotrebičoch a výrazne spríjemníš si život.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť univerzálny IR ovládač od Xiaomi

Smart stolová lampa od BlitzWolf

Cena: 23,89 €

Dnes to ukončíme gadgetom, ktorý dokáže zveľadiť akýkoľvek priestor v kancelárii. Reč je o stolovej lampe, ktorá však skrýva oveľa viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Spoločnosť BlitzWolf priniesla zariadenie, ktoré ponúka napríklad rôzne úrovne osvetlenie pre rôzne príležitosti, USB porty s rýchlonabíjaním a najmä špeciálne LED panely, ktoré pri svietení chránia oči. Šikovné, praktické a hlavne neškodné zdraviu. Čo viac si môžeš priať? Jednoducho je to super gadget, ktorý musíš mať aj ty.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť smart stolovú lampu od BlitzWolf

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú