gadgety

Gadgety z Číny #106

S ďalšou sobotou prichádza aj nový diel populárnych Gadgetov z Číny. Opäť je nabitý zaujímavými ponukami z ďalekých čínskych e-shopov. Bez ďalších okolkov si ich tak poďme ukázať! 

Lepiaca páska, ktorá svieti v noci

Cena: 1,48 €

Ak máš nápad, ako dodať tvojej izbe či inej miestnosti unikátny vzhľad, no stále nevieš prísť na ten kľúčový bod, prvý gadget je práve pre teba. Táto lepiaca páska totiž dokáže v noci svietiť a svojim nekonvenčným vzhľadom tak zveľadí akýkoľvek priestor.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť lepiacu pásku, ktorá svieti v noci

Bezpečnostná kamera s nočným videním

Cena: 21,36 €

Z trochu odlišného smeru je druhý gadget, ktorý stále využiješ v domácnosti, avšak už smerom k zabezpečeniu. Bezpečnostná kamera s nočným videním by mala byť základom v každej modernej domácnosti. V našom prípade ponúka decentný vzhľad, záznam v 960p rozlíšení, možnosť ovládania cez aplikáciu či nočné videnie. A to všetko zabalené v lákavej cene, ktorá ledva presahuje skvelých 20 €.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť bezpečnostnú kameru s nočným videním

Originálna náhrada remienka pre Xiaomi Mi Band 2

Cena: 7,42 €

Fádny čierny remienok fitness náramku Mi Band 2 nemusí nutne každému vyhovovať. Čínsky gigant si tak pripravil originálnu náhradu v podstatne modernejšej a hlavne atraktívnejšej krikľavo zelenej farbe.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť originálnu náhradu remienka Xiaomi Mi Band 2

Lepiace držiaky pre akčné kamery

Cena: 3,60 €

Zaujímavých akčných kamier je na trhu hneď niekoľko. Popri príslušenstve, ktoré dostaneš v balení, sa však treba vybaviť aj do budúcnosti a lepiace držiaky patria medzi najzákladnejšie doplnky. My sme pre teba tak našli ponuku, v ktorej sa nachádzajú dva oválne a dva obdĺžnikové lepiace držiaky len za menej ako 4 €. Skvelá ponuka!

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť lepiace držiaky pre akčné kamery

Xiaomi selfie tyč / tripod s Bluetooth ovládačom

Cena: 22,28 €

Čínska spoločnosť má v rukáve aj takúto cool novinku. Jedná sa o selfie tyč, z ktorej ale môžeš vytvoriť aj tripod pre smartfóny a dodať tak videám nevídanú stabilitu pri rôznych podmienkach. Aby toho nebolo málo, k dispozícii budeš mať aj Bluetooth ovládať pre vzdialenú spúšť fotoaparátu.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi selfie tyč / tripod s Bluetooth ovládačom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom