gadgety

Gadgety z Číny #105

Sobotu ti už tradične spríjemní nový diel zo seriálu Gadgety z Číny. Máme pre teba prichystanú ďalšiu päticu zaujímavých produktov, ktoré skutočne stoja za to. 

Externá DVD / CD mechanika

Cena: 8,09 €

V dnešnej dobe čoraz viac ľudí kupuje kompaktné ultrabooky či menšie notebooky, ktoré ale postrádajú tradičnú internú mechaniku na DVD a CD-čka. Ak ešte máš doma niekde schované filmy či album populárneho hudobníka na tomto médiu, výborným riešením na prehrávanie je zaobstarať si externú mechaniku. My sme pre teba jednu našli za super cenu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť externú DVD / CD mechaniku

Opravárenská sada

Cena: 2,90 €

Po svete behá množstvo šikovných domácich kutilov, ktorí vždy a všetko opravujú. Týmto šikovným jedincom odporúčame kúpiť aj túto praktickú opravárenskú sadu, ktorá obsahuje až 25 nástavcov do skrutkovača a elegantné púzdro, aby si nikdy žiadny nestratil. Poteší ťa však aj nízka cena.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť opravárenskú sadu

Moderné Bluetooth slúchadlá

Cena: 15,51 €

V prípade, že aj teba už omrzeli zamotané káble na slúchadlách, máme pre teba skvelé riešenie. Našli sme totiž tieto moderné Bluetooth slúchadlá so zaujímavým vzhľadom či 60 mAh batériou, ktorá vyprodukuje výdrž na úrovni jednej hodiny. Opätovne sa potom nabíjajú cez dodávanú kolísku, pričom celkový čas nabitia je na úrovni 2 hodín. Pri kúpe aplikuj zľavový kupón TWSK2!

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť moderné Bluetooth slúchadlá

Xiaomi Bluetooth reproduktor s luxusným vzhľadom

Cena: 18,25 €

Pri bezdrôtovom prenose zvuku ešte chvíľu ostaneme, keďže štvrtým gadgetom je mnohými vyhľadávaný reproduktor od Xiaomi. Tento model dotvára portfólio prenosných Bluetooth reproduktorov čínskeho výrobcu, ktoré sa tešia skutočne veľkej obľube. Okrem prémiového dizajnu tak na teba bude čakať aj kvalitné zvukové podanie, za ktoré sa nemusí hanbiť ani konkurencia s podstatne vyššou cenou.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Bluetooth reproduktor

Prémiový obal na 12,5-palcový Xiaomi Mi Notebook Air

Cena: 15,81 €

Historicky prvé notebooky od Xiaomi sa tešia nadpriemernej popularite a aby si dokázal ochrániť ich hliníkovú konštrukciu, určite potrebuješ nejakú formu krytu. No nechceš so sebou nosiť veľký batoh. Riešením je tak tento originálny a minimalistický obal pre 12,5-palcovú verziu. Avšak tento obal nemusí nutne pasovať len na Mi Notebook Air a pokojne môže poslúžiť aj pre majiteľov MacBookov Air či iných menších ultrabookov.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť prémiový obal na notebook

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP