gadgety

Gadgety z Číny #104

Xiaomi Redmi 4ANemusíš sa báť, ani tento týždeň sme nelenili a poctivo sme prešli všetky čínske e-shopy, aby sme našli ďalšiu päticu zaujímavých gadgetov možno aj do tvojej výbavy. Veríme, že si nový diel užiješ. 

Mini HD kamera

Cena: 14 € 

V dnešnej dobe sa dá videozáznam vytvárať cez rôzne zariadenia. Od profesionálnych kamier, cez smartfóny až po akčné kamery. Avšak v tomto prípade je reč o ešte zaujímavejšom kúsku, ktorý ťa svojimi rozmermi a schopnosťami rozhodne donúti zbystrieť pozornosť. Dizajnom pripomína veľké zrkadlovky, dokáže nahrávať HD video a pokojne zmestí aj do vačku nohavíc. Samozrejme, lákavou vlastnosťou navyše je nízka cena.


zdroj fotografie: AliExpress

Kúpiť Mini HD kameru

Lacná bezpečnostná kamera do auta s FullHD videom

Cena: 12,01 € 

Cesty v 21. storočí sú plné rôznych nástrah a bezohľadných vodičov, ktorí ohrozujú ostatných účastníkov premávky. Je teda dobré, ak si do auta namontuješ bezpečnostnú kameru, ktorá v prípade nehody môže výborne poslúžiť ako bezpečnostný prvok alebo dôkazový materiál. Na trhu je ich niekoľko, no nemusia nutne stáť stovky eur. Model K6000 podporuje nahrávanie kvalitného FullHD videa, má 2,2-palcový displej a v neposlednom rade aj nízku cenu.

zdroj fotografie: AliExpress

Kúpiť lacnú bezpečnostnú kameru do auta s FullHD videom

Šikovný USB OTG adaptér od Remax

Cena: 3,27 €

USB OTG funkcionalita je jednoznačne najlepším riešením, ako si rozšíriť možnosti práce s externými perifériami v prípade Android smartfónov či tabletov. Známa spoločnosť Remax teda ponúka klasický OTG adaptér s microUSB koncovkou a kvalitnou konštrukciou. Naozaj šikovný gadget, ktorý by nemal chýbať ani v tvojej výbave!

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť USB OTG adaptér od Remax

Xiaomi tester kvality vody

Cena: 8,93 €

Čínsky gigant sa veľmi rád angažuje aj v oblasti smart home zariadení, ktoré prispievajú k tomu, aby sa nám žilo o niečo pohodlnejšie a zdravšie. Do druhej menovanej kategórie patrí aj tento tester kvality vody. Ten ti po vložení do vody ihneď ukáže, či je vhodná na pitie a akú má kvalitu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť Xiaomi tester kvality vody

USB kľúč so skenerom odtlačkov prstov

Cena: 36,50 €

Známa čínska spoločnosť Elephone si je vedomá veľkého trhového potenciálu, a tak nám na pravidelnej báze prináša zaujímavé novinky. Jednou z nich je aj tento USB kľúč so skenerom odtlačkov prstov, ktorý posúva úroveň zabezpečenia údajov na úplne novú úroveň. ELE Secret má 64 GB kapacitu a práve dáta uložené na ňom sa rozdeľujú na dve časti – súkromná a verejná. Kým v prvej sa obsah zobrazí každému, kto si kľúč v počítači otvorí, druhá časť je výhradne prístupná len v tom prípade, ak rozpozná, že bol obsah odomknutý príslušným odtlačkom.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Elephone ELE Secret 64 GB

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú