gadgety

Gadgety z Číny #103

Ani v dnešnom dieli nebudeš ochudobnený o skvelé kúsky z e-shopov za Veľkým čínskym múrom. Je tu teda pripravená pätica nových gadgetov, ktorá už teraz netrpezlivo čaká, aby mohla predviesť svoje kvality a unikátne vlastnosti. Bez ďalších okolkov si ich tak poďme ukázať! 

Inteligentná zásuvka

Cena: 18,03 €

Už počas minulého roka si možno zachytil rozmach takzvaných smarthome zariadení. Ich cena je, bohužiaľ, stále trochu vyššia než by sa patrilo a zákazníci tak hľadajú rôzne alternatívy aj v čínskych e-shopoch. My sme ale jeden tip na zaujímavý gadget našli. Jedná sa o inteligentnú zásuvku, ktorú môžeš ovládať cez smartfón, nastavovať rôzne profily, časovač alebo sledovať aktuálnu spotrebu pripojených zariadení. Parádna vecička, čo povieš?
zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť inteligentná zásuvka

Nabíjačka do auta od Xiaomi

Cena: 9,58 €

Ak aj ty jazdíš veľa s autom a potrebuješ mať svoj smartfón či iné zariadenie v plnej sile, autonabíjačka do 12V zásuvky je nutnosťou vo výbave. Xiaomi myslelo aj na tento segment, a tak predstavilo autonabíjačku, ktorá podporuje rýchlonabíjanie so štandardom Qualcomm Quick Charge 3.0, má kovovú konštrukciu a v neposlednom rade aj efektné LED svetlo okolo dvoch nabíjacích portov.

zdroj fotografie: Xiaomi

 Kúpiť nabíjačku do auta od Xiaomi

Inteligentný zvonček s kamerou

Cena: 36,50 €

Starým a tradičným zvončekom zrejme definitívne „ťahá“ na koniec ich púte v domácnostiach. Nahrádzajú ich totiž moderné ekvivalenty, ktoré ponúkajú napríklad kameru s nočným videním, mikrofón, príslušnú aplikáciu pre smartfóny či rôzne špeciálne bezpečnostné režimy. Aj vďaka tomuto relatívne lacnému kúsku si tak môžeš spraviť z domova oveľa bezpečnejšie miesto.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť inteligentný zvonček s kamerou

Miniatúrny WiFi router od Xiaomi do USB

Cena: 5,47 €

Áno, aj v roku 2017 sa ešte nájdu hotely či iné miesta, kde jednoducho nie je dostupné klasické WiFi pripojenie a k dispozícii majú len obyčajný Ethernetový kábel. Ako si poradíš v takejto situácii? No veľmi jednoducho. Použiješ parádny gadget od Xiaomi v podobe miniatúrneho WiFi routra v tele o rozmeroch bežnej eurovej mince. Na cesty je to rozhodne povinná časť tvojej tech výbavy.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť miniatúrny WiFi router

8000 mAh powerbanka so solárnymi článkami

Cena: 11,86 €

Externé batérie alebo powerbanky sa stali každodennou súčasťou našich životov. Keď ti dochádza batéria v smartfóne a klasická zásuvka je ďaleko, práve tento gadget je najlepším záchrancom. Na trhu existuje množstvo typov, avšak tento je tak trochu špeciálny. Ponúka výbornú kapacitu až 8000 mAh a hlavne ju dokážeš opätovne dobyť aj za pomoci slnečných lúčov, keďže disponuje solárnymi panelmi. Navyše si môžeš vybrať z niekoľkých farebných prevedení.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť 8000 mAh powerbanku so solárnymi článkami

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú