gadgety

Gadgety z Číny #102

Druhá stovka lacných gadgetov z Číny nesmie chýbať ani túto sobotu, ktorá je na väčšine Slovenska zamračená a upršaná. Veríme však, že aj tak máš super víkend, ktorý ti radi spríjemníme novým dielom našej úspešnej rubriky. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nadupaná predlžovačka

Cena: 17,03 €

V čínskych e-shopoch nájdeš aj takúto špeciálnu predlžovačku, ktorá ponúka kvalitnú konštrukciu, 3 klasické zásuvky na 230V a dokonca až 6 USB portov.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť nadupanú predlžovačku za 17 €

Univerzálny adaptér do všetkých typov zásuviek

Cena: 3,91 €

Ak často cestuješ do zahraničia, najmä mimo Európu, určite si sa už stretol s problémom, že ti nesedí napríklad nabíjací adaptér s tamojšou zásuvkou. Pre tento problém existuje lacné a praktické riešenie v podobne univerzálneho adaptéra, ktorý si dokážeš prispôsobiť zásuvkám v Európe, USA, Anglicku či v Číne.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť univerzálny adaptér do všetkých typov zásuviek za 4 €

Mini bezpečnostná kamera s nočným videním

Cena: 18,92 €

Nepochybne jeden z najdôležitejších prvkov v modernej domácnosti je bezpečnosť, ktorá sa dá v dnešnej dobe dosiahnuť už za pár drobných pomocou obyčajnej bezpečnostnej kamery. Digoo DG-M1Q je výbornou voľbou, keďže vo svojej výbave skrýva napríklad moderný vzhľad v dvoch farebných prevedeniach, nahrávanie v rozlíšení 960p či nočné videnie. Samozrejme, lahôdkou na záver je nízka cena, ktorá nepresahuje ani 20 €.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť mini bezpečnostnú kameru s nočným videním za 19 €

No.1 F1

Cena: 21 €

Spoločnosť No.1 poznajú používatelia najmä zo segmentu smart hodiniek, no tento čínsky výrobca to skúša aj pri fitness náramkoch. Model F1 ponúka displej na vrchnej strane, merač srdcového tepu, podporu pre Android aj iOS či dlhú výdrž batérie, ktorá sa môže rovnať s priamym konkurentom v podobe Xiaomi Mi Band 2. Výsledná cena činí len 21 €.

zdroj fotografie: Everbuying

Kúpiť No.1 F1 za 21 €

Kempingové svetlo a Bluetooth reproduktor v jednom

Cena: 24,50 €

Prenosné kempingové svetlo sa naozaj zíde pri rôznych situáciách. 8800 mAh batéria dodáva dostatok šťavy pre LED žiarovku s výkonom 4W, respektíve poskytuje energiu pri využívaní tohto gadgetu ako Bluetooth reproduktor. A skvelou vlastnosťou na záver je veľmi pekne spracovaný dizajn, ktorý rozhodne zaujme tvojich kamarátov pri kempingu či letnej stanovačke pri vode.

zdroj fotografie: Banggood

Kempingové svetlo s Bluetooth reproduktorom za 25 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
7%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]