gadgety

Gadgety z Číny #101

Po minulotýždňových oslavách jubilejného 100. dielu Gadgetov z Číny, dnes načneme ďalšiu a veríme, že rovnako úspešného stovku lacných gadgetov. Počas týždňa sme rozhodne nezaháľali a svedomito hľadali zaujímavé zariadenia, ktoré by ti uľahčili každodenný život. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Kresliaca tabuľa s LCD obrazovkou

Cena: 16,19 €

Ak ešte pochádzaš zo staršej generácie, určite si pamätáš na praktické písacie tabule, na ktoré sme zvyčajne ako deti neustále kreslili. V podobnom duchu sa nechali uniesť aj čínski návrhári, ktorí priniesli takmer na chlp rovnaký produkt, avšak už s modernou LCD obrazovkou.

zdroj fotografie: Banggood 

Kúpiť kresliacu tabuľu s LCD obrazovkou za 16 €

Moderná taška od Xiaomi

Cena: 25,72 €

V predchádzajúcich dieloch sme už síce mali moderného tašky z dielne Xiaomi, no pri hľadaní nových gadgetov sme narazili aj na túto novinku. Jedná sa o dizajnovo veľmi podarený kúsok, ktorý navyše ponúka celkovú kapacitu až 4 l a hneď niekoľko priestorov pre tvoje elektronické zariadenia.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť modernú tašku od Xiaomi za 26 €

Powerbanka v tvare ženského rúžu

Cena: 10,47 €

Pri tomto gadgete pravdepodobne potešíme skôr naše nenežnejšie fanúšičky, ktoré bezpochyby nosia vo svojej kabelke nejaký rúž. Väčšinou im ale aj veľmi rýchlo dochádza batéria v smartfónoch. Aby tak nemuseli so sebou nosiť veľké externé batérie s dizajnom skôr pre zanietených geekov, našli sme pre nich úžasnú 2400 mAh powerbanku s dizajnom, ktorý tak pripomína obyčajný rúž. K dispozícii je aj niekoľko farebných prevedení.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť 2400 mAh batériu za 10 €

Najnovšia multifunkčná selfie tyč od Xiaomi

Cena: 24,77 €

Nová kompaktná selfie tyč je vyrobená z pevného hliníka. V zloženom stave meria 19 cm a v prípade potreby ju môžeš rozložiť až na dĺžku 51 cm. Súčasťou palice je aj špeciálne tlačidlo, ktoré vďaka pripojeniu pomocou Bluetooth 3.0 slúži aj ako spúšť fotoaparátu. Na konci palice je taktiež skrytá šikovná rozkladacia trojnožka, pomocou ktorej sa z nej stane tripod na bežné fotenie mobilom.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť najnovšiu Xiaomi selfie palicu za 25 €

Vintage Edison žiarovka

Cena: 3,04 €

Svoj domov si vieš skrášliť naozaj rôznymi spôsobmi. Medzi tie najlepšie podľa nás teraz určite patria aj veľmi populárne Edison žiarovky s klasickým vintage dizajnom. Nielenže majú krásny svetelný efekt a takmer perfektný vzhľad, dokážu potešiť aj relatívne nízkou cenou.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť Vintage Edison žiarovku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
56%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
19%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]