Spoločnosť Xiaomi je fenoménom dnešnej doby. Z malého čínskeho startupu vyrástol výrobca gigantických rozmerov, ktorý v mnohých smeroch prekonáva konkurenciu s oveľa dlhšou tradíciou. Za jeho úspechom, ako iste dobre vieš, nestoja len smartfóny, ale aj gadgety od výmyslu sveta. Nepochybne sa tak oň pričinila aj pätica výrobkov, o ktorých nájdeš čo-to popísané nižšie.

Xiaomi batoh

Cena: 14 €

xiaomizdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi batoh za 14 €

Blíži sa leto a počet vrstiev, ktoré na sebe bežne nosíme oblečené sa za posledné týždne rapídne znížil. S týmto však súvisí jeden závažný problém, ktorý je veľmi dobre známy najmä mužskému pokoleniu. Čím menej vrstiev na sebe máš, tým menej máš k dispozícii vreciek. Neraz tak kľúče, peňaženku alebo smartfón jednoducho nemáš kam odložiť. O to horšie je, ak toho pri sebe nosíš ešte o čosi viac. Našťastie ale môžeš využiť batoh od spoločnosti Xiaomi, ktorý dokonale postráži všetky tvoje cennosti a popri tom vyzerá dobre. Navyše je ľahký a pri nosení ťa nebude v ničom obmedzovať. Kúpiť si ho môžeš už za 14 €.

Xiaomi selfie stick

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi selfie stick za 15 €

S najväčšou pravdepodobnosťou si sa už stretol s pojmom selfie stick alebo selfie palica. Tento pojem označuje tyčku, ktorú na jednom konci držíš, zatiaľ čo si do toho druhého pripneš svoj smartfón alebo akčnú kameru. Povieš si, že ide o jednoduché zariadenie a v podstate to tak aj je. Xiaomi však opäť raz dokazuje, že všetko dokáže urobiť lepšie ako konkurencia a obyčajnú selfie palicu vylepšila. Tá teda neslúži len na zachytenie väčšieho množstva obsahu a môžeš ju tiež využiť ako tripod pre svoj smartfón. Zároveň tento gadget obsahuje diaľkový ovládač, s ktorým môžeš jednoducho vytvárať fotografie. Ak teda túžiš po skvelých selfíčkach, jediné, čo musíš urobiť, je zaplatiť za túto palicu 15 €.

Xiaomi LED stolná lampa

Cena: 36 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi LED stolnú lampu za 36 €

Xiaomi si dáva na dizajnovej stránke svojich výrobkov nesmierne záležať. Veľmi dobre to potvrdzujú aj gadgety určené do domácnosti, ktoré vyzerajú zakaždým skvele. Za zmienku stojí napríklad táto stolná lampa, ktorá ti nielen vynikajúco posvieti, ale ešte ti aj skrášli setup. Intenzitu osvetlenia si vieš prispôsobiť podľa toho, čo v konkrétnej chvíli za stolom vykonávaš. Iné svetlo si tak nastavíš pri čítaní a zasa iné pri práci s počítačom. V najnovšej akcii za tento dizajnový doplnok zaplatíš len 36 €, čo je na stolnú lampu tejto kvality naozaj skvelá cena. Dodatočná platba DPH ťa môže vyjsť na 7 €.

Xiaomi Roidmi B1 okuliare

Cena: 36 €

zdroj fotografie: Koojia

Kúpiť Xiaomi Roidmi B1 za 36 €

Za rovnakú sumu ako vyššie popísané svietidlo sa predáva ďalší dizajnový skvost, s ktorým však tentoraz neskrášliš svoj príbytok, ale priamo seba. Okuliare Xiaomi Roidmi B1 disponujú dobre známym tvarom, ktorý využívajú takmer všetci výrobcovia tohto obľúbeného doplnku oblečenia. Čínsky gigant si však pri ich výrobe nedal záležať len na estetike, ale aj na funkčnosti. Do kvalitne spracovaného rámu tak osadil sklá, ktoré filtrujú UV žiarenie a nežiadúce modré svetlo, ktoré na nás vyžaruje z obrazoviek smartfónov, ale aj počítačov. Ak teda tráviš za počítačom veľa času a ceníš si svoj zrak, našetri 36 € a s kúpou dlho neotáľaj. Opäť ťa môže platba DPH stáť ďalších 7 €.

Xiaomi kolobežka

Cena: 400 €

zdroj fotografie: Xchuxing

Kúpiť Xiaomi kolobežku za 400 €

Ak obývaš jedno z väčších miest a často sa presúvaš z jedného miesta na druhé, tak určite vieš, že takéto presúvanie vôbec nie je jednoduché. Našťastie však rozvoj technológií opäť pomáha na tých správnych miestach a vďaka tomu sa čoraz väčšej obľube tešia elektrické kolobežky. Jednu takú vyrobila aj spoločnosť Xiaomi, pričom ťa tento zaujímavý dopravný prostriedok zvládne odviezť až rýchlosťou 25 km/h. Vstavaná 18 650 mAh batéria zabezpečuje výdrž až na vzdialenosť 30 kilometrov. Maximálny výkon motora činí 500 W a nezabudlo sa ani na kvalitný E-ABS brzdný systém. Kolobežku samotnú kúpiš za 400 €, avšak musíš rátať aj s dodatočnými poplatkami, ktoré sa môžu vyšplhať na 80 €. Poštovné je v tomto prípade úplne zadarmo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom