Ako sa hovorí, dobrých gadgetov nikdy nie je dosť. Dobre, možno sa tak nehovorí, no určite je to pravda. Jednoducho, malé a často nepotrebné zariadenia vládnu svetu a určite sa aj v tvojom šuflíku nachádza takých hneď niekoľko. Teraz máš však jedinečnú možnosť na to, aby si svoju „zbierku“ takýchto produktov rozšíril.

E-shop Zapals, ktorý je vyslovene známy ako predajca tých najlepších gadgetov so super cenami, totiž spustil novú a nesmierne lákavú ponuku. Pre svojich pravidelných zákazníkov, no aj pre tých, ktorí na jeho stránky nikdy predtým nezavítali každý deň, vyberie zopár gadgetov, ktoré na daný deň zlacní na bezkonkurenčnú cenu. Vďaka tomu tak môžeš s kúskom šťastia získať zariadenie, po ktorom túžiš už dlhšie za omnoho výhodnejších podmienok. Poďme sa teda spoločne pozrieť na dnešnú ponuku. Skôr ako začneš nakupovať sa v e-shope zaregistruj, poprípade prihlás, ak už máš účet. Nízke sú totižto dostupné len pre prihlásených zákazníkov.

Slúchadlá Xiaomi Piston Fresh

Cena: 3,55 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Fresh za 3,55 €

Ako iste vieš, v portfóliu spoločnosti Xiaomi sa neskrývajú len smartfóny, ale aj všemožné gadgety od výmyslu sveta. Okrem iného sa medzi nimi nachádza aj zopár kvalitných slúchadiel, ktoré ponúkajú viac než len slušné parametre, pričom sa predávajú za skvelé ceny. Ako skvelý príklad slúžia slúchadlá Xiaomi Piston, ktoré sú vyrobené z prémiového hliníka. Konštrukčne sa jedná o klasické štupľové slúchadlá, ktoré ťa však zaskočia kvalitným podaním zvuku. Výrobca ich nezabudol vybaviť mikrofónom a dostalo sa aj na ovládacie tlačidlo. Po prihlásení alebo zaregistrovaní si môžeš tieto slúchadlá zakúpiť pod 3,55 €, musíš byť však extrémne rýchly.

Orico USB Hub

Cena: 6 €

zdroj fotografie: Orico

Kúpiť Orico USB Hub za 6 €

S vývojom technológií sa priamo úmerne zmenšujú rozmery všetkých používaných komponentov. Ohromný výkon sa tak dnes môže pokojne skrývať aj v pár milimetrov hrubom notebooku. Nanešťastie ale s neustálim zmenšovaním rozmerov súvisí aj jedno negatívum. Takéto miniatúrne prístroje totiž neponúkajú dostatok miesta na toľko potrebné konektory. Práve kvôli tomu sa čoraz väčšej popularite tešia redukcie či huby, ktoré dokážu rozšíriť funkcionalitu našich počítačov. Ak teda tvoj notebook trpí nedostatkom USB-čiek, tento USB hub s cenou 6 € od spoločnosti Orico je pre teba ako stvorený.

Kovové Xiaomi Pero

Cena: 4 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť kovové Xiaomi Pero za 4 €

Posledným produktom z dnešnej ponuky je gadget, ktorý neobsahuje žiadne elektronické súčiastky. Napriek tomu je skvelým pomocníkom a ľudia naň nedajú dopustiť. Jedná sa o pero. Toto pero je však špeciálne v tom, že je vyrobené spoločnosťou MiJia, ktorá patrí pod čínske Xiaomi. Prémiové materiály, skvelý dizajn či výborná ergonómia je teda pri tomto výrobku samozrejmosťou. Po jednoduchom zaregistrovaní, respektíve prihlásení sa do e-shopu Zapals a zaplatení 4 € tak môžeš písať s perom od tvojho obľúbeného výrobcu smartfónov.

Produkty, ktoré budú zľavnené ako ďalšie

Ako sme však spomenuli v úvode, Zapals aktualizuje ponuku týchto gadgetov každý deň. Už zajtra sa teda môžeš tešiť na dve novinky, a to Wi-Fi extender (cena po zľave 8 €) a mini klávesnicu s touchpadom a RGB podsvietením (cena po zľave 8 €).

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom