Vonkajšie teploty už začínajú atakovať 30 °C, čo mnohých z nás núti premýšľať nad plánmi na leto alebo dovolenkami. Či už plánuješ opaľovať sa na pláži, kúpať sa v mori, alebo zažívať adrenalínové dobrodružstvá, tieto gadgety by si si mal zobrať so sebou.

FullHD kamera do auta

Cena: 26,67 €

kamera to autazdroj fotografie: Zapals

Kúpiť FullHD kameru do auta za 26,67 €

Je prirodzené, že na dovolenke budeš veľa cestovať. Ak plánuješ ísť svojim autom, vybav ho pre istotu touto kamerou. Počas cesty sa ti môže čokoľvek prihodiť a kamera je v takýchto prípadoch naozaj veľkou výhodou. Videá sú nahrávané vo FullHD rozlíšení a pozorovací uhol je 170°. Vďaka nočnému videniu dokáže vytvárať použiteľné zábery aj v tuneloch či zlých svetelných podmienkach. Do kamery si môžeš vložiť 32 GB pamäťovú kartu, pričom ak sa pamäť zaplní, staré zábery sú automaticky nahrádzané novšími. Videá si potom môžeš narýchlo pozrieť aj na 4-palcovom HD displeji. Cena činí iba 26,67 € a poštovné za teba zaplatí e-shop.

Nabíjačka do auta

Cena: 5,33 €

nabíjačka do autazdroj fotografie: Zapals

Kúpiť nabíjačku do auta za 5,33 €

Je síce pravda, že na dovolenke by si s mobilom nemal tráviť veľa času, ale na fotky či komunikáciu je predsa len potrebný. Ak pri sebe nebudeš mať k dispozícii zásuvku, svojim zariadeniam môžeš dobiť energiu aj v aute. Poslúži ti na to táto nabíjačka, ktorá navyše prináša niekoľko výhod. Prvou je podpora rýchlonabíjacej technológie Quick Charge 3.0. Vďaka nej stačí niekoľko minútové nabíjanie na ďalšie hodiny používania. K dispozícii sú navyše dva USB porty, takže „šťavu“ môžeš poskytnúť aj nejakému kamarátovi. Táto kompaktná, no užitočná vecička ťa vyjde na prijateľných 5,33 €, pričom dopravu za teba opäť „zacvaká“ e-shop.

Praktická baterka

Cena: 4,89 €

baterkazdroj fotografie: Zapals

Kúpiť praktickú baterku za 4,89 €

Gadget vhodný najmä pre milovníkov turistiky a stanovačiek. Táto baterka sa ti vďaka jej malým rozmerom vmestí aj do vrecka alebo si ju môžeš pripnúť na kľúčenku. Napriek malej veľkosti dokáže produkovať svetlo so 45 lumenmi v 100-stupňovom uhli. Baterku jednoducho zapneš jedným tlačidlom a intenzitu svetla si potom môžeš podľa seba prispôsobiť. Výrobca udáva výdrž batérie až do 48 hodín. Túto praktickú, malú, ľahkú a užitočnú baterku si môžeš kúpiť za 4,89 € v piatich farebných prevedeniach.

Slúchadlá Xiami Piston Fresh Edition

Cena: 4,44 €

xiaomi-piston-freshzdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston – Fresh Editon za 4,44 €
Kupón XMEAR

Za tieto slúchadlá od Xiaomi zaplatíš iba 4,44 €, no dostaneš lepšiu kvalitu, než by si čakal. Samotnú konštrukciu slúchadiel tvorí hliník, takže sú odolné a navyše skutočne veľmi dobre vyzerajú. Výrobca vyzdvihuje aj dobrý tlmiaci systém, ergonómiu a pohodlie pri nosení. Vďaka vstavanému mikrofónu ich môžeš používať aj na hovory a hudbu spúšťať/zastavovať fyzickým tlačidlom.

Termometer

Cena: 7,11 €

termometerzdroj fotografie: Zapals

Kúpiť termometer za 7,11 €

Na prvé počutie možno zbytočná vec, avšak v skutočnosti si nájde využitie. A to najmä v tomto tropickom počasí. Elektronika a extrémne vysoké teploty si nie vždy rozumejú a svoje zariadenia by si tak určite mal chrániť pred priamym slnkom. K preventívnej kontrole teplôt poslúži tento termometer. Je totiž bezkontaktný a vďaka laseru zmeria teplotu okamžite. Hodnoty dokáže zobraziť ako v stupňoch Celzia, tak aj vo Fahrenheitoch. Vďaka kompaktným rozmerom ti nebude prekážať v žiadnej príručnej taške. Opäť však pripomíname, že tento infračervený termometer je vhodný najmä na zariadenia a na ľudskom tele teda použiteľný nie je. Tvoj môže byť už za 7,11 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom