Gadgety z Číny #98

Sobotný relax a oddych po ťažkom pracovnom týždni sa bude snažiť spríjemniť nový diel Gadgetov z Číny, ktorý si pre teba opäť pripravil super vychytávky. Ak by si mal aj ty nejaké zaujímavé tipy na gadgety, pokojne nám ich pošli do komentárov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Lampa na kemping od BlitzWolf

Cena: 17,23 €

Kempovanie, turistika či bicyklovanie vo voľnej prírode. Toto všetko môžeš robiť aj na Slovensku a spoznávať krásy našej prírody. Aby si sa ale mal o čosi lepšie, BlitzWolf pripravil vynikajúcu lampu pre náruživých turistov, ktorí ocenia funkcie, ako štyri úrovne osvetlenia, 2600 mAh batéria pre zabezpečenie dlhej výdrže či magnetická zadá stena pre upevnenie na rozličné miesta.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Štýlový batoh s objemom až 19,9 l

Cena: 21,12 €

Nemáš kam dať svoj notebook pri cestovaní či len chceš vyzerať štýlovo pred svojimi kamarátmi? Druhý gadget je skvelým spoločníkom do akejkoľvek situácie, kedže ponúka perfektný vzhľad s najmodernejšími farebnými prevedeniami a materiálom, respektíve celkový objem 19,9 l pojme skutočne množstvo zariadení a iných drobností. Čerešničkou na torte je vodeodolnosť.


zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com

Xiaomi rádio s WiFi

Cena: 21,39 € (Kupón GB9%)

Doteraz sne o ňom nevedeli ani my. Xiaomi má prekvapivo v ponuke aj klasické FM rádio, no s rôznymi smart funkciami navyše. Po pripojení na WiFi dokážeš skrz aplikáciu MiHome nastavovať rôzne atribúty a ovládať celé spektrum funkcií rádia.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť v GearBest.com
Kupón GB9%

Organizér káblov (6 kusov)

Cena: 6,03 €

Poriadok na pracovnom stole je základom efektívnej práce. Ak sa ti teda všade povaľujú káble, dojem tvojich kolegov z pracoviska nebude práve najlepší. Avšak s lacnými a šikovnými organizérmi káblov z dielne BlitzWolf to hravo vyriešiš a môžeš v práci pokojne napredovať.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Univerzálny nástroj na inštaláciu temperovaných skiel

Cena: 3,82 €

Inštalácia ochranných fólií či temperovaných skiel si žiada istú dávku šikovnosti a praxe. V prípade, že nepatríš k tým šikovnejším jedincom, čínsky trh má pre teba praktický nástroj, vďaka ktorému bude aplikácia ochranného prvku na displej o niečo jednoduchšia. Rozpisovať, ako tento nástroj funguje by bolo celkom zbytočné, a tak sa radšej pozri na podobný návod s obrázkami priamo na stránke e-shopu.

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť v Banggood.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
30%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
10%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]