FAQ

Cenová revolúcia je tu! FonTech spúšťa Shop, kde nakúpiš za najlepšie ceny na trhu


Už hodnú chvíľu môžeš na našom webe denne využívať tie najexkluzívnejšie zľavové kupóny, ktoré nenájdeš nikde inde vo svete. Enormný záujem o naše zľavy zo strany čitateľov sme sa rozhodli povýšiť na novú úroveň a pripravili sme si parádny projekt, ktorý si jednoznačne zamiluješ od prvého momentu. 

Dnes, 20. októbra 2017, oficiálne spúšťame projekt FonTech Shop, ktorý bude domovom pre všetkých nadšencov technológií, ktorí chcú nakúpiť za najlepšie ceny a ušetriť slušné peniaze.

Zaži cenovú revolúciu! Vstúp do FonTech Shop

FonTech Shop nie je len taký obyčajný „šop“

Zjednotili sme všetky zľavy, pridali ďalšie, stali sa exkluzívnym Premium partnerom známeho e-shopu GearBest a vytvorili najlepší zákaznícky servis, vďaka ktorému sa nakupovanie z Číny stáva ešte bezpečnejším. FonTech Shop teda nie je klasický internetový obchod, ktorý tovar skladuje a odosiela zákazníkovi. Ide o e-commerce platformu, ktorá zlučuje najexkluzívnejšie zľavové kupóny a pre svojich zákazníkov poskytuje prémiovú podporu. Aj keď je FonTech Shop ešte len v Beta verzii, už teraz na teba čaká viac ako 50 najhorúcejších produktov za naozaj fantastické ceny. Špeciálne zľavy budeme pridávať aj na novú Facebook stránku. Určite sa pridaj, aby ti nič neuniklo:

 

Cenová revolúcia a bezpečný nákup bez stresov. To je FonTech Shop!

Posted by FonTech Shop on 18. október 2017

Support, vďaka ktorému nebudeš poznať, čo je to problém

Ak nakúpiš priamo cez FonTech Shop, automaticky máš nárok na našu výnimočnú podporu, v rámci ktorej za teba vyriešime problémy s reklamáciou produktu, doručením či iné problémy s nákupom alebo balíkom. Ešte stále váhaš? Na tvojom mieste by sme sa išli okamžite mrknúť na obrovské zľavy, ktoré sa vždy vypredajú behom niekoľkých desiatok minút. V prípade FonTech Shopu teda hrá obrovskú rolu rýchlosť nakupovania.

Denné „horúce zľavy“

Azda najzaujímavejšou sekciou vo FonTech Shope sú Denné HOT Deals. Tu každý deň nájdeš najexkluzívnejšie zľavy na tie najhorúcejšie produkty. Zľavy tu budeme aktualizovať na dennej báze, takže sa máš na čo tešiť.

FonTech Shop

TOP Produkty v limitovaných akciách

Druhým dôležitým miestom vo FonTech Shope sú TOP Produkty. Toto miesto zlučuje najpopulárnejšie smartfóny, gadgety a iné technologické výdobytky z Číny, ktoré si najviac obľúbili čitatelia FonTechu a ktoré sú aktuálne „in“. Aktuálne tu nájdeš až 40 produktov, pričom každý jeden takisto nájdeš v perfektnej zľave vďaka kupónu alebo bleskovému výpredaju. Veď, presvedč sa sám.

Zaži cenovú revolúciu! Vstúp do FonTech Shop

V najbližších dňoch a týždňoch nás ešte čaká niekoľko markantných úprav, ktorých sfinalizovaním odstránime status Beta. Zaži cenovú revolúciu, nakupuj úplne bez stresov a hlavne, buď súčasťou FonTech Shop!

Chceš sa aj ty podieľať na FonTech Shope? Hľadáme do tímu šikovných ľudí! Pre viac info píš na shop@fontech.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP