Ak si sa rozhodol, že si v najbližšej dobe zaobstaráš nejaký smartfón či iný produkt z technologického priemyslu, najnovší festival elektroniky v e-shope Geekbuying ti nesmie ujsť. Práve počas tejto veľkej akcie totiž nakúpiš za bezkonkurenčné ceny a môžeš tak ušetriť aj niekoľko desiatok eur. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi5S

Cena: 273 €

zdroj fotografie: Anzhuo

Kúpiť Xiaomi Mi5S za 273 €
3 GB RAM / 64 GB ROM

Jedna z posledných vlajkových lodí Xiaomi je nabitá špičkovými komponentami. Avšak nie je to len hardvér, ktorý robí z tohto smartfónu výborného adepta na kúpu. Krásny vzhľad, 5,15-palcový FullHD displej, 12 MPx fotoaparát, nadstavba MIUI 8 či DualSIM funkcionalita prinášajú svojmu majiteľovi výborné predpoklady k maximálnej spokojnosti pri používaní.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi5S: Minoritné vylepšenia vedú k dokonalosti

Do kategórie nevýhod ale rozhodne patrí neúplná podpora LTE frekvencií slovenských operátorov. V tomto prípade je v akcii k dispozícii verzia s 3 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom len za 273 €, pričom ale musíš rátať s prípadným zastavením na colnici, ktoré navýši pôvodnú cenu o približne 55 €.

Xiaomi Yi 4K akčná kamera

Cena: 195 €

zdroj fotografie: Yi

Kúpiť Xiaomi Yi 4K za 195 €

Portfólio čínskeho giganta už nejaký rok obohacujú aj akčné kamery, ktoré prinášajú veľkú konkurenciu pre GoPro. Platí to aj o minuloročnom modeli Yi 4K, ktorý sa tak vyznačuje najmä schopnosťou zaznamenávať jemné 4K video pri 30 fps. 12 MPx snímač Sony IMX377 disponuje 155-stupňovým záberom.

zdroj fotografie: Yi

Obrazový procesor Ambarella A9SE75 DSP zas dokáže poskytnúť dostatočný výpočtový výkon pre bezchybné fungovanie v akejkoľvek situácii. 1400 mAh batéria prináša slušnú výdrž na jedno nabitie, zatiaľ čo vstavaný dotykový displej a WiFi spolu s príslušnou aplikáciou pre Android / iOS sa postarajú o dokonalý zážitok z používania. Za 195 € sa teda jedná o skvelú kúpu, ktorú určite neoľutujú ani náročnejší používatelia a vyznávači extrémnych športov.

Gameboy GPD XD 5

Cena: 175 €

zdroj fotografie: AliExpress

Kúpiť GPD XD za 175 €

Tento výpredaj ponúka aj niekoľko unikátnych zariadení, medzi ktoré sa určite zaraďuje aj tento gameboy s plnohodnotným Androidom. Ak si teda vášnivý hráč, práve toto je to pravé zariadenie pre teba. Po hardvérovej ponúka napríklad 2 GB pamäť RAM, 64 GB úložisko či 4-jadrový procesor Rockchip RK3288. Hry sa zobrazia na 5-palcovom HD displeji, pričom pod displejom sa nachádzajú všetky potrebné ovládacie elementy. 

zdroj fotografie: AlieExpress

Až 6000 mAh batéria ti zas prinesie dostatok energie na niekoľko hodín poriadnej zábavy pri tých najznámejších hrách. Celkovo ťa pritom vyjde len na 175 €, no pri zastavení na colnici sa základná cena navýši o približne 35 €.

Dron Hubsan X4 H502S

Cena: 136 €

zdroj fotografie: Banggood

Kúpiť Hubsan X4 H502S za 136 €

Malé a hlavné lacné čínske drony nie sú vôbec na zahodenie, ba naopak, dokážu poskytnúť aj skúsenejšiemu pilotovi dostatok zábavy alebo tréningu pred prechodom na niečo drahšie a väčšie. Hubsan X4 H502S ponúka vstavanú kameru s podporou HD záznamu, mód, pri ktorom ťa bude dron sledovať vďaka GPS, či rôzne ďalšie bezpečnostné opatrenie, a to aj v tom prípade, ak sa ti dron niekde stratí.

zdroj fotografie: Banggood

Toto šikovné zariadenie ťa vyjde len na 136 € a nemusíš sa báť žiadnym dodatočných poplatkov pri doručení skrz dopravcu SF Express. V konečnom dôsledku je to tak naozaj jedinečná kúpa.

Táto obrovská akcia produktov sa ale ani zďaleka nekončí a ty tak máš šancu na perfektné kúpy, ktoré sa nemusia tak skoro opakovať. E-shop si dokonca pripravil ďalšiu veľkú akciu, a to už od 28. februára, no môžeš si byť istý, že veľa kusov pre jednotlivé produkty určite nebude k dispozícii.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
67%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.