Číňania sú okrem lacných smartfónov vo svete populárni aj naozaj lacnými vychytávkami, ktoré ti dokážu poskytnúť rovnaké využitie ako oveľa drahší konkurenti. A keď už jeden z najlepších čínskych e-shopov spustil masívne výpredaje na množstvo produktov, prečo si ich nekúpiť za ceny začínajúce na pár centoch?

Protišmyková podložka pre smartfón

Najnižšia cena: 0,08 €

Kúpiť protišmykovú podložku pre smartfón za 0,08 €
Zľavový kupón NSSAB

Číňania dokážu ponúknuť aj takýto extrém v podobe protišmykovej podložky pre smartfón za cenu len smiešnych 8 centov dokážu. Určená je najmä do auta, kde si po umiestnený na palubnú dosku môžeš bez akýchkoľvek obáv položiť svoj smartfón. Vďaka lepkavému povrchu sa nemusíš báť, že by ti začal v prudších zákrutách v aute „lietať“. Vtipné je, že podložka stojí len 8 centov, pričom registrované poštovné so sledovacím číslom 0,34 €. Stále však ide o výhodný nákup, a to len vďaka kupónu NSSAB.

OTG kábel z USB Type-C na USB 3.0

Najnižšia cena: 0,58 €

Kúpiť OTG kábel s USB Type-C koncovkou za 0,58 €
Zľavový kupón USB300

Pojem OTG kábel ti určite nemusíme nejak detailne opisovať. Ide o kábel, vďaka ktorému si k svojmu smartfónu môžeš pripojiť externé perifériá typu USB kľúč, externý disk, myš či klávesnicu. Tento je konkrétne určený pre smartfóny vybavený reverzibilným USB Type-C konektorom. Jeho hlavnou výhodou je maximálna rýchlosť prenosu dát až 10 Gbps, keďže ide o jeho USB konektivita má verziu 3.1. Vďaka kupónu USB300 môže byť tvoj len za 58 centov.

Držiak smartfónu do auta

Najnižšia cena: 0,83 €

Kúpiť držiak na smartfón do auta za 0,83 €
Zľavový kupón harvest182

Poznáš to. Cestuješ autom do neznáma a hodila by sa ti navigácia, ktorú síce máš nainštalovanú vo svojom smartfóne, ne nemáš preň vhodné umiestnenie, kde by si na obrazovku videl počas šoférovania. Tento problém ti pomôže vyriešiť držiak, ktorý sa upevňuje na čelné sklo pomocou prísavky. Medzi jeho prednosti patrí otočná hlava o 360° a dokáže uchopiť smartfóny so šírkou 64 mm. Cena smiešnych 83 centov vďaka kupónu harvest182.

Flexibilný tripod

Najnižšia cena: 0,83 €

Kúpiť flexibilný tripod za 0,83 €
Zľavový kupón harvest177

Ďalším veľmi užitočným gadgetom je flexibilný tripod alebo mini statív, ktorého nožičky sú plne ohýbateľné. Vďaka tomu ich vieš prispôsobiť každej situácii a už žiadna fotografia vytvorená tvojím smartfónom nebude rozmazaná. Do tripodu je možné upevniť smartfón s uhlopriečkou do 5,5-palcov. Pre zľavu použi kupón harvest177.

Redukcia z USB Type-C na microUSB od Xiaomi

Najnižšia cena: 0,83 €

Kúpiť Xiaomi redukciu z USB Type-C na microUSB za 0,83 €
Zľavový kupón harvest061

Aj keď sa USB Type-C konektory v smartfónoch pomaly, ale isto rozširujú, ešte stále sa môžeš stretnúť so situáciami, kedy nutne potrebuješ kábel a nikto z tvojho okolia nemá ten správny konektor. Práve v takýchto prípadoch ti poslúži redukcia z USB Type-C na klasický microUSB konektor, ktorý je ešte stále oveľa rozšírenejší. Konkrétne túto vyrába známy tech gigant Xiaomi a vďaka kupónu harvest061 ťa vyjde na banálnych 83 centov.

Automatický dávkovač vody / džúsu

Najnižšia cena: 0,83 €

Kúpiť automatický dávkovač vody / džúsu za 0,83 €
Zľavový kupón harvest087

Najcoolovejší gadget v tomto výbere je nepochybne automatický elektrický dávkovač vody, džúsu, mlieka alebo akejkoľvek inej tekutiny, ktorá sa nachádza vo fľaši. Stačí doň vložiť dve AA batérie (nie sú súčasťou balenia), umiestniť do fľaše s tekutinou a automatické čapovanie za môže začať. Rovnako ako ostatné gadgety v tomto výbere, aj tento kúsok si môžeš vďaka kupónu harvest087 odniesť za 0,83 €.

Fidget spinner s LED svetlami

Najnižšia cena: 0,83 €

Kúpiť fidget spinner s LED-kami za 0,83 €
Zľavový kupón harvest097

Najväčším fenoménom dnešnej doby sa nepochybne stala antistresová hračka s názvom fidget spinner. Číňania však radi experimentujú a do aj fidget spinnery začali obohacovať o zaujímavé prvky. Napríklad tento konkrétny kúsok na svojich koncoch obsahuje LED-ky, ktoré pri otáčaní vytvárajú zaujímavý efekt. Ani tento gadget ťa nevyjde na viac ako 0,83 €. V košíku však budeš musieť použiť kupón harvest097.

Diagnostika do auta s Bluetooth

Najnižšia cena: 1,68 €

Kúpiť diagnostiku do auta s Bluetooth za 1,68 €
Zľavový kupón harvest105

Gadget, ktorý by nemal chýbať každému správnemu majiteľovi auta, je tento jednoduchý diagnostický nástroj. Po zapojení do konektora v aute sa automaticky aktivuje Bluetooth, pomocou ktorého diagnostika komunikuje s aplikáciou v tvojom smartfóne. Samozrejme, za cenu 1,68 € nemožno očakávať funkčnosť na úrovni profesionálnych diagnostík, no zobrazenie tých najzákladnejších údajov dokáže. Pre aplikovanie zľavy použi kupón harvest105.

Handsfree slúchadlo

Najnižšia cena: 1,68 €

Kúpiť handsfree slúchadlo za 1,68 €
Zľavový kupón harvest158

Handsfree slúchadlá sa ihneď po uvedení na trh stali veľmi populárnymi. Využitie si nájdu u každého pravého telefonistu, ktorému sa neustále nechce vyberať telefón z vrecka alebo mu to nedovoľuje situácia. Handsfree sú populárne aj u vodičov a za cenu len 1,68 € ti tento kúsok poskytne Bluetooth 4.0, potlačenie šumu, 55 mAh batériu s výdržou 3 hodiny nepretržitého telefonovania či multifunkčné tlačidlo pre zloženie / zdvihnutie hovoru. Zľavu na tento super gadget ti poskytne kupón harvest158.

Luxusné Xiaomi pero

Najnižšia cena: 4,12 €

Kúpiť luxusné kovové Xiaomi pero za 4,12 €
Bleskový výpredaj

Už nie je žiadnym prekvapením, že čínsky gigant Xiaomi predstavuje aj produkty úplne inej kategórie, akou sú smartfóny. V jeho portfóliu aktuálne nájdeme stovky zaujímavých gadgetov, medzi ktoré sa jednoznačne radí aj prémiové kovové pero značky MIJIA. V luxusnom kovovom tele sa ukrýva tuha naplnená kvalitným švédskym atramentom, pričom hrot tuhy má hrúbku 0,5 mm. Luxusné Xiaomi MIJIA pero si teraz môžeš zakúpiť za niečo málo cez 4 € v bleskovom výpredaji.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom