banner-redmi-3sXiaomi sa za 6 rokov pôsobenia na trhu dokázalo vyšplhať medzi svetovú elitu. Spoločnosť, ktorá začínala skromným produktovým portfóliom dnes vyrába nespočetné množstvo výrobkov rôzneho zamerania. Každý jeden výrobok, ktorý pochádza z továrne tejto čínskej spoločnosti, sa medzi fanúšikmi teší veľkej obľube. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi4

Výpredajová cena: 133 €!

Vezmeme to z iného kraja a začneme hneď tým najlepším. Xiaomi Mi4 je dnes nespochybniteľnou legendou. Práve týmto zariadením spoločnosť dokázala preraziť ďaleko vo svete, a to aj napriek tomu, že sa smartfón stále predával oficiálne iba v Číne. Po predstavení chcel azda každý vlastniť tento smartfón, ktorý v časoch svojej najväčšej slávy ponúkal nekompromisný výkon, oku lahodiaci dizajn a prívetivú predajnú cenu. Mi4-ka má však stále čo ponúknuť aj dnes. Procesor Snapdragon 801 s taktom 2.5 GHz dodnes zvláda všetky náročné úkony a 3 GB pamäť RAM sa stará o bezproblémový multitasking.

xiaomi mi4

Vnútorné úložisko dokáže hravo poňať 64 GB dát. Zadná strana integruje 13 MPx fotoaparát s clonou f/1.8, zatiaľ čo tá predná dáva do pozornosti 8 MPx prednú kameru. Hlavnou dominantou prednej strany je 5″ FullHD displej. Batéria dosahuje kapacitu 3080 mAh a výdrž na jedno nabitie je teda značne nadpriemerná. Jedným z najväčších lákadiel tohto zariadenia je nepochybne jeho systém. Android 6.0 Marshmallow je obalený do obľúbenej používateľskej nadstavby MIUI 8, ktorá so sebou prináša viacero skvelých funkcií. Toto všetko môže byť vaše už za 133 €, ak použijete kupón EBMI464.

Kúpiť Xiaomi Mi4 za 133 €

Xiaomi TV Box

Výpredajová cena: 33 €!

Ďalším zariadením, ktoré je poháňané systémom zeleného robota, je tentoraz Xiaomi TV Box. Jedná sa o šikovnú krabičku, ktorá dokáže z „hlúpej“ televízie spraviť inteligentnú. Po zapojení do siete a jednoduchom pripojení cez HDMI konektor, je tak možné prezerať videá, hrať hry, či prehliadať internet presne tak, ako sme zvyknutí zo SmartTV.

xiaomi-mi-box-mini

Čo sa špecifikácií týka, tento TV Box poteší 4-jadrovým procesorom MT8685, 1 GB operačnou pamäťou RAM a 4 GB interného úložiska. Cez Bluetooth 4.0 je ďalej možné spárovať inteligentný ovládač, ktorý sa taktiež nachádza v predajnom balení. S použitím kupónu EMIUTB klesne cena tohto zariadenia na výborných 33 €.

Kúpiť Xiaomi TV Box za 33 €

Xiaomi Gamepad

Výpredajová cena: 22 €!

Vyššie spomenutému TV Boxu nahráva do tandemu gamepad, ktorý taktiež pochádza z továrne čínskeho giganta. Tento herný ovládač je s ním možné bez problémov spárovať, ba čo viac, hranie s gamepadom si môžete užiť aj na svojom smartfóne, tablete alebo počítači. Herné zariadenie od Xiaomi bolo konštruované, aby čo najlepšie padlo do vašich rúk.

Xiaomi_Game_Pad5

Všetky tlačidlá nachádzajúce sa na tomto ovládači sú extrémne odolné a nezaskočí ich ani nešetrné používanie. Pripojenie je riešené skrz Bluetooth. Xiaomi Gamepad je napájaný pomocou dvoch AA batérií, ktoré bude treba meniť len raz ročne. Tento jedinečný gadget môže byť váš s použitím kupónu EBMIWB už za 22 €.

Kúpiť Xiaomi Gamepad za 22 €

Xiaomi ruksak

Výpredajová cena: 10 €!

Áno, čítate správne. Okrem troch vynikajúcich elektronických zariadení sme si pre vás pripravili aj niečo netradičné. Týmto netradičným výrobkom je ruksak. Ten je taktiež vyrábaný spoločnosťou Xiaomi a s jeho pomocou dokážete preniesť naraz až 10 kilogramov. Ruksak je navyše vode odolný, čiže sa nemusíte obávať preniknutia vody do jeho útrob.

1469410509596213

Módnych priaznivcov rozhodne potešia 3 farebné varianty, z ktorých je každú možné nosiť v 3 rôznych štýloch. Objem tohto ruksaku činí 20 litrov a okrem vyššie spomenutých zariadení sa doň hravo zmestí ďalšia várka zľavových kupónov, ktoré vám však prinesieme nabudúce. Cena tejto outdoorovej tašky sa po zadaní kupónu EBMIBAG zmestí do hranice 10 €.

Kúpiť Xiaomi ruksak za 10 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
7%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.