banner-nubia-z11
Mnohí fanúšikovia čínskych smartfónov sa stále boja kúpi zo skladov e-shopov, ktoré sa nachádzajú za Veľkým čínskym múrom. Či už je to z dôvodu dlhej doby dodania alebo naťahovačkám s colnicou, každý si nájde dôvod, prečo sa čínskym skladom radšej vyhýbať. 

Najúčinnejším riešením je teda sledovať ponuky skladov, ktoré sa nachádzajú v Európe. Jeden taký má aj známy e-shop Gearbest. Ten pravidelne zásobuje záujemcami rôznymi smartfónmi v akciách a najnovším počinom je veľmi dobre známy Elephone S7. Tento krásavec sa teda dostal do akcie v európskom sklade, a to rovno za fantastickú cenu. Dokonca ani poštovné nie je drahé, čo znamená, že rýchle doručenie bez dodatočných poplatkov na colnici ťa vyjde len na zanedbateľných 1,44 €.

elephone-s7-tesujeme

Kúpiť Elephone S7 z európskeho skladu len za 217 €!
4 GB RAM a 64 GB ROM

S7-čka, no nie tá od Samsungu, si zakladá predovšetkým na prémiovom vzhľade, ktorý tvorí hliníkový rám a sklenená zadná časť v rôznych farebných vyhotoveniach, avšak za zvýhodnenú cenu je k dispozícii len čierny variant. Rovnako luxusne pôsobí aj predná strana, do ktorej výrobca uložil zahnutý 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením a technológiou IPS. Ťažným koňom celého smartfónu je výkonný 10-jadrový pracant z dielne MediaTeku, a teda procesor Helio X20, ktorý je podporovaný 4 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet.

elephone-s7-tesujeme-2

Softvérovú stránku tejto vlajkovej lodi má na starosti Android 6.0 Marshmallow s jemnou úpravou od Elephone, no z väčšiny sa jedná o čistý Android, ktorý tak zabezpečí svižné reakcie a požadovanú stabilitu. Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx hlavný fotoaparát. Vpredu ho následne dopĺňa snímač s 5 MPx rozlíšením pre kvalitné selfie fotky. Medzi nesmierne výhody treba jednoznačne zaradiť aj skener odtlačkov prstov v domovskom tlačidle a DualSIM funkcionalitu doprevádzanú kompletnou podporou všetkých LTE frekvencií slovenských operátorov.

elephone-s7-tesujeme-1

Najrýchlejšie mobilné pripojenie si tak užiješ nielen v mestách, ale aj na vidieku alebo počas cestovania. Ako sme už spomínali, táto luxusná vlajková loď je momentálne dostupná v ojedinelej akcii v EU sklade len za 217 €. Nesmieš však zabúdať, že nič netrvá večne a platí to aj o tejto zľave, ktorá skončí už o necelé 4 dni. Obmedzený je tiež počet kusov a ostáva ich už len 33, čiže by si si mal rozhodne pohnúť, aby ti tento jedinečný smartfón len tak ľahko neušiel.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP