banner-nubia-z11
Mnohí fanúšikovia čínskych smartfónov sa stále boja kúpi zo skladov e-shopov, ktoré sa nachádzajú za Veľkým čínskym múrom. Či už je to z dôvodu dlhej doby dodania alebo naťahovačkám s colnicou, každý si nájde dôvod, prečo sa čínskym skladom radšej vyhýbať. 

Najúčinnejším riešením je teda sledovať ponuky skladov, ktoré sa nachádzajú v Európe. Jeden taký má aj známy e-shop Gearbest. Ten pravidelne zásobuje záujemcami rôznymi smartfónmi v akciách a najnovším počinom je veľmi dobre známy Elephone S7. Tento krásavec sa teda dostal do akcie v európskom sklade, a to rovno za fantastickú cenu. Dokonca ani poštovné nie je drahé, čo znamená, že rýchle doručenie bez dodatočných poplatkov na colnici ťa vyjde len na zanedbateľných 1,44 €.

elephone-s7-tesujeme

Kúpiť Elephone S7 z európskeho skladu len za 217 €!
4 GB RAM a 64 GB ROM

S7-čka, no nie tá od Samsungu, si zakladá predovšetkým na prémiovom vzhľade, ktorý tvorí hliníkový rám a sklenená zadná časť v rôznych farebných vyhotoveniach, avšak za zvýhodnenú cenu je k dispozícii len čierny variant. Rovnako luxusne pôsobí aj predná strana, do ktorej výrobca uložil zahnutý 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením a technológiou IPS. Ťažným koňom celého smartfónu je výkonný 10-jadrový pracant z dielne MediaTeku, a teda procesor Helio X20, ktorý je podporovaný 4 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet.

elephone-s7-tesujeme-2

Softvérovú stránku tejto vlajkovej lodi má na starosti Android 6.0 Marshmallow s jemnou úpravou od Elephone, no z väčšiny sa jedná o čistý Android, ktorý tak zabezpečí svižné reakcie a požadovanú stabilitu. Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx hlavný fotoaparát. Vpredu ho následne dopĺňa snímač s 5 MPx rozlíšením pre kvalitné selfie fotky. Medzi nesmierne výhody treba jednoznačne zaradiť aj skener odtlačkov prstov v domovskom tlačidle a DualSIM funkcionalitu doprevádzanú kompletnou podporou všetkých LTE frekvencií slovenských operátorov.

elephone-s7-tesujeme-1

Najrýchlejšie mobilné pripojenie si tak užiješ nielen v mestách, ale aj na vidieku alebo počas cestovania. Ako sme už spomínali, táto luxusná vlajková loď je momentálne dostupná v ojedinelej akcii v EU sklade len za 217 €. Nesmieš však zabúdať, že nič netrvá večne a platí to aj o tejto zľave, ktorá skončí už o necelé 4 dni. Obmedzený je tiež počet kusov a ostáva ich už len 33, čiže by si si mal rozhodne pohnúť, aby ti tento jedinečný smartfón len tak ľahko neušiel.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom