Komerčne dostupné drony DJI sa tešia skutočne veľkej obľube aj v radoch slovenských technologických nadšencov. Tých niekedy neodradí ani vyššia koncová cena. Ak by si sa aj ty rád pridal do tejto skupiny letcov, táto akcia je pre teba doslova ako stvorená.

V súčasnosti patrí medzi najpredávanejšie modely výrobcu jednoznačne Mavic Pro, ktorý si získava nevšednú slávu najmä kompaktnými rozmermi a nadupanými špecifikáciami. Ponúka totiž rozmery, vďaka ktorým ho zložíš aj do menšieho batohu, respektíve špičkový 12 MPx snímač s podporou nahrávania 4K videa. Práve tieto dve vlastnosti sa starajú o to, že spoločnosť zaznamenáva denne niekoľko stoviek objednávok. 3830 mAh batéria zas umožňuje maximálny let po dobu 27 minút.

dji mavic prozdroj fotografie: DJI

Kúpiť DJI Mavic Pro za 929 € s dodaním bez poplatkov

Maximálna rýchlosť 65 km/h či 3-osí gimbal zabezpečujú všetko potrebné aj pre skúsených profíkov. Medzi ďalšie z vyhľadávaných vlastností sa potom zaraďujú aj rôzne letové režimy, ktoré nielenže umožňujú menej skúseným používateľom vychutnať si plný potenciál drona, ale prinášajú nevídané schopnosti vytvárania unikátnych záberov. Vďaka kompaktnému ovládaču, ktorý priamo spolupracuje s tvojim smartfónom a aplikácii budeš mať prehľad o celom lete a nič ťa nezaskočí.

dji mavic prozdroj fotografie: Instagram / DJIGlobal

S touto mašinou teda budeš schopný vytvárať zábery, ktoré ti prinesú na tie najkrajšie miesta na Zemi úplne novú perspektívu. Na Slovensku by ťa vyšiel na niečo málo cez 1100 €, čo rozhodne nie je ľudová čiastka. Avšak v čínskom e-shope sme našli jednu neodoľateľnú ponuku, ktorá vyhráva fantastickou cenou len 929 €! Musíš byť však rýchly, kedže akcia končí už za 21 hodín. E-shop navyše garantuje, že pri dodaní za teba zaplatí všetky potrebné colné poplatky. A s dodaním zadarmo tak naozaj dlho nemusíš váhať, či si takýto perfektný dron zaobstaráš aj ty. Takáto ponuka sa totiž tak skoro určite neobjaví. Poponáhľaj sa.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom