Čínske smartfóny z EU skladov #30: Gearbest s novým EU skladom plným Xiaomi smartfónov!


Už viac ako 30 týždňov ti prinášame tipy na tie najlepšie smartfónové akcie v EU skladoch. V jubilejnom 30. dieli sme vybrali až päť parádnych ponúk z EU skladov populárnych e-shopov.

Na začiatok by si mal určite vedieť o najnovšom EU sklade populárneho e-shop Gearbest. Ide o ďalší sklad v Anglicku, pričom produkty v tomto sklade nájdeš pod označením „UK-2“. Obrovskou výhodou je, že e-shop z tohto skladu posiela aj na Slovensko a ceny poštovného sú v banálnych euro centoch. Zaujímavosťou taktiež je širšia ponuka smartfónov značky Xiaomi, ktoré tu kúpiš výhodne a čo viac, bez akýchkoľvek colných poplatkov! Skladové zásoby sa však míňajú rapídne rýchlo a ak ťa nejaký smartfón zaujal, dlho neváhaj. Toto je výber Xiaomi smartfónov, ktoré na sklade ešte ostali.

Xiaomi Mi5

Cena v EU sklade: 287 €

Kúpiť Xiaomi Mi5 z EU skladu za 287 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

Jeden z najpopulárnejších Xiaomi smartfónov posledných dvoch rokov, Xiaomi Mi5, v EU skladoch často nevídame. Gearbest však na nový sklad priniesol aj tento model a v zlatej 32 GB verzii ho ponúka za slušných 287 €. Poštovné ťa pritom vyjde len na 1,46 €. E-shop uvádza dodaciu lehotu 7 – 15 pracovných dní.

Xiaomi Mi5 prichádza s 5,15″ FullHD displejom, výkonným Snapdragon 820 procesorom, 3 GB RAM pamäťou či 32 GB vnútorným úložiskom s novým rýchlym čipom. Parádne fotografie vytvorí 16 MPx zadný fotoaparát so 4-osobou optickou stabilizáciou obrazu, kým 4 MPx predná kamera sa postará o kvalitné selfíčka. Vo výbave Mi5-ky nájdeme aj 3000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním, DualSIM, snímač odtlačkov prstov, NFC či podporu LTE sietí na klasickej trojici EU frekvencií.

Xiaomi Redmi 3 Pro

Cena v EU sklade: 163 €

zdroj fotografie: Dglte

Kúpiť Xiaomi Redmi 3 Pro z EU skladu za 163 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

Do nového anglického skladu sa dostal aj starší, no stále zaujímavý smartfón Xiaomi Redmi 3 Pro. Ten si môžeš kúpiť za finálnych 163 € aj vrátane poštovného, ktoré robí len 0,46 €.


zdroj fotografie: Dglte

Xiaomi Redmi 3 Pro je smartfón nižšej strednej triedy, v ktorého výbave nájdeme 5″ HD displej, osemjadrový procesor Snapdragon 616 s taktom 1,5 GHz, 3 GB RAM, 32 GB úložisko, 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, veľkú 4100 mAh batériu, snímač odtlačkov prstov aj DualSIM s podporou troch EU LTE frekvencií.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Cena v EU sklade: 190 €


zdroj fotografie: Pcpop

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro z EU skladu za 190 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

Smartfóny Xiaomi Redmi v posledných rokoch žnú jeden úspech za druhým a nie je sa čomu čudovať. Za nízke ceny ponúkajú výbavu, ktorej len ťažko uveriť. Doposiaľ najpopulárnejším smartfónov tejto rady je nepochybne Xiaomi Redmi Note 3 Pro, ktorý v cene 190 € z EU sklade stále ponúka perfektný výkon. Domov ti dorazí za 7 – 15 dní, pričom za poštovné dáš len 1,20 €.


zdroj fotografie: Pcpop

V hardvérovej výbave Xiaomi Redmi Note 3 Pro nájdeme 5,5″ FullHD displej, výkonný šesťjadrový Qualcomm Snapdragon 650 procesor, 3 GB RAM pamäť, 32 GB interné úložisko, 16 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx predný, veľkú 4100 mAh batériu, snímač odtlačkov prstov, DualSIM s podporou LTE či infračervené pre ovládanie domácich spotrebičov.

BONUS 30. časti

ZUK Z2 Pro

Cena v EU sklade: 259 €

Kúpiť ZUK Z2 Pro z EU skladu za 259 €
4 GB RAM a 64 GB ROM

Ako sme sľúbili hneď v úvode článku, jubilejnú 30. časť čínskych fónov z EU skladov sme doplnili o ďalšie dve zaujímavé ponuky. Zrejme najlepším „dealom“ tohto dielu je ZUK Z2 Pro v 64 GB verzii za neskutočných 259 €! Ide o ponuku z EU skladu e-shopu Tinydeal.com, ktorého výhodou je aj rýchle dodanie úplne zadarmo.

ZUK Z2 Pro ponúka hardvér obalený do prémiovej keramickej konštrukcie. Na jeho prednej strane sa vyníma 5,2″ FullHD Super AMOLED displej, pod ktorým nájdeme aj multifunkčné tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov. Výkon zabezpečuje trojica v podobe Snapdragon 820 procesora, 4 GB RAM pamäte a grafiky Adreno 530. Kvalitné fotky z 13 MPx fotoaparátu sa budú ukladať do 64 GB vnútornej pamäte. Medzi špecifikáciami nájdeme aj 3100 mAh batériu, DualSIM s podporou slovenských LTE sietí, USB Type-C konektor či snímač srdcového tepu.

LeEco Le S3

Cena v EU sklade: 144 €


zdroj fotografie: Android Junglee

Kúpiť LeEco Le S3 z EU skladu za 144 €
3 GB RAM a 32 GB ROM

Okrúhly 30. diel nášho originálneho seriálu ukončíme smartfónom LeEco Le S3, čo je v podstate vybavenejšia verzia pôvodného modelu Le 2. V EU sklade e-shopu Tinydeal si ho aktuálne môžeš zakúpiť za neskutočných 144 €! Poštovné ťa opäť nebude stáť ani cent.


zdroj fotografie: Android Junglee

LeEco Le S3 sa pýši 5,5″ FullHD displejom, osemjadrovým Snapdragon 652 procesorom, 3 GB RAM pamäťou, 32 GB vnútorným úložiskom, 16 MPx zadným a 8 MPx predným fotoaparátom, 3000 mAh batériou, DualSIM funkcionalitou i USB Type-C konektorom s technológiou bezstratového prenosu zvuku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom