Čínske smartfóny z európskych skladov #19: Snapdragon 820 aj 4 GB RAM. ZUK Z2 kúpiš za doteraz najnižšiu cenu v EU skladoch!

banner-zuk-z2-fixed


Ani v tento vianočný čas neleníme a prešli sme pre vás niekoľko e-shopov, aby sme našli tie najvýhodnejšie vianočné ponuky v európskych skladoch. Vítame vás pri 19. dieli nášho seriálu čínske smartfóny z EU skladov.

ZUK Z2

Cena v EU sklade: 204 €

zuk-z2-recenzia (19)

Kúpiť ZUK Z2 z EU skladu za 204 €
Zľavový kupón CICWEBFE

 

Jednu z tohtoročných vlajkových lodí mladého výrobcu ZUK, model ZUK Z2, sme vo výbere EU skladov mali síce už niekoľkokrát, no nie s aktuálnou cenou. Tá sa v európskom sklade e-shopu Coolicool zastavila na perfektných 204 € s použitím kupónu CICWEBFE. Spomínaná cena je pre teba konečná, keďže poštovné je úplne zdarma a žiadne dodatočné poplatky na teba už nečakajú!

zuk-z2-recenzia (3)

ZUK Z2 sa pýši jedným veľmi dôležitým titulom – najlacnejší smartfón s procesorom Snapdragon 820. Za cenu len 204 € získaš smartfón s kompaktným 5-palcovým FullHD displejom, spomínaným Snapdragonom 820, až 4 GB RAM pamäťou, 64 GB interným úložiskom, Androidom 6.0 Marshmallow s nadstavbou zUI a v neposlednom rade kvalitný 13 MPx fotoaparát, ktorý dokáže nahrávať aj 4K video.

zuk-z2-recenzia (11)

Nadšenci selfies ocenia 8 MPx snímač na strane prednej, respektíve je dostupný aj DualSIM s obmedzenou funkčnosťou 4G mobilného pripojenia. Vzhľadom na nízku cenu je to jedna z najlepších ponúk v dnešnom výbere a ako vianočný darček určite nesklame.

Xiaomi Mi5S Plus 128 GB

Cena v EU sklade: 392 €

xiaomi-mi5s-plus-recenzia-fotky-7

Kúpiť Xiaomi Mi5S Plus 128 GB z EU skladu za 392 €
Zľavový kupón XM5S

Do európskych skladov sa po dlhšom čase dostáva aj vlajková loď spoločnosti Xiaomi, Mi5S Plus. V našom seriáli sme už mali nižšiu 64 GB verziu tohto smartfónu, no novinkou je dostupnosť 128 GB verzie v španielskom sklade e-shopu TomTop.com. Kupón XM5S aplikuje zľavu takmer 35 €, vďaka čomu sa výsledná cena zastaví na výborných 392 €. K tejto cene je však potrebné prirátať poštovné v hodnote 36 €, pričom finálna cena tohto nadupaného smartfónu bude 428 €. Aj napriek drahšiemu poštovnému ťa Mi5S Plus v 128 GB verzii vyjde menej ako pri objednávaní z Číny.

xiaomi-mi5s-plus-recenzia-fotky-9

Xiaomi Mi5S Plus ponúka 5,7-palcový FullHD IPS displej, výkonný Snapdragon 821, v tomto prípade 6 GB RAM pamäť a 128 GB interné úložisko. Slávna nadstavba MIUI 8 opäť pracuje nad Androidom 6.0 Marshmallow. Vzadu sa teda nachádza 13 MPx duálny Sony fotoaparát, ktorý dokáže zachytiť nádherné snímky a dodať im napríklad aj elegantný bokeh. Nadšenci selfies ocenia 8 MPx snímač vpredu, respektíve v smartfóne sa dajú využívať dve nanoSIM karty vďaka DualSIM. Bohužiaľ, 800 MHz LTE frekvencia v tomto prípade chýba.

Xiaomi Redmi 4 / Pro

Cena v EU sklade: od 131 €

Xiaomi Redmi 4

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 v EU sklade za 131 €
Zľavový kupón ESWAREHOUSE

Vianočný výber čínskych fónov v EU skladoch zakončíme dvojicou smartfónov Xiaomi Redmi 4 a Redmi 4 Pro, ktoré do svojho španielskeho skladu naskladnil e-shop Geekbuying.com. Nižšiu verziu s 2 GB RAM a 16 GB pamäťou s použitím kupónu ESWAREHOUSE zakúpiš za 131 €, pričom vyššia verzia s 3 GB RAM a 32 GB ROM ťa vyjde na 159 € pri použití zľavového kódu GKBAUG8. K cene smartfónov však treba prirátať poštovné vo výške 34 €.

Xiaomi Redmi 4

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 Pro v EU sklade za 159 €
Zľavový kupón GKBAUG8

Konštrukcia je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý pri dotyku zanecháva príjemný dojem aj vďaka miernemu zakriveniu zadných okrajov. Vzadu ďalej nájdete aj 13 MPx hlavný fotoaparát s clonou f/2.0, ktorý spoľahlivo zachytí všetky vaše fotografie. Pod hlavným fotoaparátom sa nachádza aj rýchly snímač odtlačkov prstov. Prednú stranu vybavil výrobca 5″ displejom, ktorého rozlíšenie však závisí od pamäťovej konfigurácie.

xiaomi-redmi-4-oficialne2


zdroj fotografie: Xiaomi

Pri 16 GB verzii má displej HD rozlíšenie. Verzia s 32 GB vnútorného úložiska prináša už kvalitnejšie FullHD rozlíšenie. Nad displejom je umiestnený predný fotoaparát s rozlíšením 5 MPx. K dispozícií bude aj hybridný slot pre dve SIM karty s kombináciou pamäťovej karty a SIM karty alebo dvoch kariet SIM súčasne. Srdcom „slabšieho“ modelu z dvojice je procesor Snapdragon 430, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 2 GB.

xiaomi-redmi-4-oficialnenahlad


zdroj fotografie: Xiaomi

O hranie hier sa stará grafický akcelerátor Adreno 506. Komu by Snapdragon 430 nestačil, výkonnejšia verzia ponúka procesor Snapdragon 625, s ktorým spolupracujú 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB interné úložisko. Obe verzie prichádzajú s operačným systémom Android 6.0 Marshmallow spolu so slávnou nadstavbou MIUI 8.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP