Čínske smartfóny z európskych skladov #10: 64-gigabajtový Xiaomi Redmi Note 4 za skvelých 190 €

banner-redmi-note-4Na štatistikách vidíme, že ste si tento náš nový seriál skutočne veľmi obľúbili a preto každý týždeň vyberáme pre vás tie najlepšie smartfóny z európskych skladov, ktoré k vám prídu bez dodatočných poplatkov a s rýchlym dodaním. Dnes je to už jubilejný 10. diel. 

Xiaomi Redmi Note 4 64 GB

Cena v EU sklade: 190 €

xiaomi-redmi-note-4-na-slovensku-2

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 190 € 
3 GB RAM / 64 GB ROM
Kupón SET60FF

Čínsky gigant koncom leta predstavil dlho očakávaný smartfón strednej triedy, Xiaomi Redmi Note 4, ktorý má nadväzovať na úspechy predchodcov. Majiteľa ihneď zaujme nádherný dizajn tvorený hliníkom v unibody prevedení. Vpredu sa rozprestiera 5,5-palcový IPS FullHD displej. Po výkonovej stránke výrobca siahol po 10-jadrovom procesore MediaTek Helio X20, ktorý podporuje 3 GB pamäť RAM, 64 GB úložisko s podporou microSD kariet a až 4100 mAh batéria.

xiaomi redmi note 4

Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8. 13 MPx hlavný a 5 MPx selfie fotoaparát rovnako patria medzi tie lepšie vlastnosti. Dostupná je aj DualSIM funkcionalita a obmedzená podpora 4G bez 800 MHz frekvencie. Xiaomi Redmi Note 4 si môžete kúpiť v EU sklade už za 190 € s použitím kupónu SET6OFF. Cena za poštovné činí približne 30 €.

Vernee Apollo Lite

Cena v EU sklade: 217 €

vernee-apollo-lite-recenzia (6)

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 217 €
Zľavový kupón Kupón 8TT

O mladom výrobcovi Vernee sa toho v poslednom čase popísalo veľmi veľa. Nástup na smartfónovú scénu bol doslova brutálny. Model Apollo Lite je najlepším dôkazom a výrobcovi sa podarilo pripraviť niečo fantastické. Luxusná konštrukcia, 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, 32 GB úložisko, Android 6.0 Marshmallow a plná podpora LTE nesmú nechať žiadneho fanúšika chladným.

vernee-apollo-lite-recenzia (7)

TIP: Recenzia | Vernee Apollo Lite: Nováčik s vynikajúcou perspektívou

Čerešničkou na torte je aktuálna cena, ktorá predstavuje parádnych 217 € len s použitím akciového kupónu. Jeden z najlepších smartfónov v strednej triede je teda dostupný za bezkonkurenčnú cenu. Poštovné je zadarmo!

Blackview BV6000

Cena v EU sklade: 189 €

blackview-bv6000-na-slovensku3

 Blackview BV6000 za 189 €

Odolné smartfóny sú vyrábané pre naozaj špecifickú skupinu používateľov, ktorí neustále ničia svoje drahé zariadenia. Najlepším v tomto segmente je určite Blackview BV6000, ktorý kombinuje robustný vzhľad so špičkovou odolnosťou, certifikáciu IP68 a podpore je dokonca aj senzor tlaku. Všetky tieto vlastnosti ešte viac vylepšuje 4,7-palcový HD displej na prednej strane, procesor MediaTek Helio P10, 3 GB pamäť RAM a rozšíriteľné 32 GB interné úložisko.

blackview-bv6000-na-slovensku1

Ako výhodu považujeme aj použitie Androidu 6.0 Marshmallow, podporu DualSIM a všetkých LTE frekvencií na Slovensku. Za 189 € z európskeho skladu teda dostane unikátny smartfón, ktorý vydrží aj pod tou najnáročnejšou záťažou

Pošli nám TIP na článokNovinky