Streamovacie služby vo svete i na Slovensku počas posledných rokov zaznamenali obrovský rozmach a iba na našom trhu pôsobia desiatky svetoznámych, ale tiež okrajových platforiem. K veľkým svetovým hráčom v podobe Netflixu, Disney+, HBO Max či Prime Video treba prirátať aj silných lokálnych hráčov ako Voyo či JOJ Play, ktorí sa snažia zaujať bohatou ponukou televíznych titulov obohatenou o športové prenosy či veľkofilmy.

Obrovská konkurencia si však vyberá aj svoju daň. Obsah je extrémne roztrieštený a sledovať všetky filmy a seriály pod jednou strechou je jednoducho utopia. Čo keby však predsa len existovala služba, ktorá pod jednou strechou ponúkne nielen všetok dostupný obsah, ale ponúka ho v prvotriednej kvalite, navyše aj so slovenským a českým dabingom?

Posledné týždne sme vďaka tipu od nášho čitateľa strávili testovaním lokálnej služby, ktorá za smiešny peniaz ponúka všetky filmy a seriály, na aké si len spomenieš. Nájdeš tu doslova všetko – od horúcich kino noviniek a seriálov, až po staré klasiky, športové záznamy či koncerty.

Ak vo filmovom svete existuje niečo ako Spotify, je to práve neznáma česká aplikácia. Netreba sa však radovať predčasne. Návyková česká služba totiž funguje v šedej právnej zóne. Napriek tomu sme ju vyskúšali a spýtali sa expertov na to, či porušuje autorský zákon a či za jej sledovanie hrozia postihy aj samotnému divákovi.

Neskutočná ponuka obsahu
Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú