V dnešnej dobe, kedy čínske zariadenia disponujú značnou kvalitou prevedenia za veľmi nízke ceny, musia aj renomovanejší výrobcovia tlačiť cenovku svojich smartfónov čo najnižšie. Najlacnejší smartfón s masívnou 128 GB pamäťou tentokrát nepochádza od čínskeho výrobcu a okrem toho ponúka aj solídny výkon a vynikajúci fotoaparát.

Reč je o smartfóne Asus ZenFone Zoom. Výrobca Asus je známy celosvetovo a jeho zariadenia sa pýšia svetovými kvalitami. Rovnaké štandardy aplikoval aj pri smartfóne ZenFone Zoom, ktorého cena klesla na úžasnú hodnotu.

Lacnejší smartfón so 128 GB pamäťou nenájdeš

Vďaka kupónu ZOOMCJ si môžeš Asus ZenFone Zoom v najvyššej verzii so 128 GB pamäťou kúpiť za priam neuveriteľnú cenovku, 155 €. Aktuálne tak ide o vôbec najlacnejší smartfón s masívnym 128 GB úložiskom pod slnkom.

Kúpiť Asus ZenFone Zoom 128 GB za 155 € bez DPH
Zľavový kupón ZOOMCJ

Ešte lepšie na tom celom však je, že ide o globálnu verziu smartfónu a ku dverám domu ti dorazí bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Stačí, ak v objednávke zvolíš dopravu cez EU Express a je to, DPH sa obávať nemusíš. Za poštovné zaplatíš len 8.50 € a teba už neprekvapí žiaden dopis od pánov colníkov.

Fotoaparát, s ktorým sa dá telefonovať

Nielen masívna vnútorná pamäť, ale aj špičkový fotoaparát je jednou z hlavných vlastností Asus ZenFone Zoom. Ako už zo samotného názvu vyplýva, ZenFone Zoom bol vybavený poriadnym zoomom. Jeho 13 MPx snímač je vďaka špeciálnym šošovkám schopný dosiahnuť fantastický 3-násobný optický zoom. Fotoaparát do vienka dostal aj 4-osovú optickú stabilizáciu obrazu, duálny LED blesk či rýchle zaostrovanie. Ide tak nepochybne o nadupaný fotomobil, ktorému nechýbajú ani hardvérové tlačidlá pre fotografovanie či nahrávanie videa.

Takáto optika však potrebuje svoje miesto, preto má smartfón vo svojom najhrubšom mieste hrúbku 10,4 mm. Zhotovené fotografie si budeš môcť vychutnať na 5,5″ FullHD displeji, ktorý je chránený sklom Gorilla Glass 4. Ak si myslíš, že obrovské úložisko a vynikajúci fotoaparát je v tomto zariadení na úkor výkonu, tak si na omyle. Smartfón poháňa 4-jadrový procesor Intel Atom Z3590 taktovaný na 2.5 GHz, ktorému sekundujú až 4 GB operačnej pamäte RAM. Dostatočný grafický výkon zabezpečí akcelerátor PowerVR 6430, ktorý si poradí aj s náročnejšími hrami.

Batéria s kapacitou 3000 mAh by ti mala zabezpečiť bezproblémovú výdrž počas celého dňa. Vo výbave nájdeme aj 5 MPx predný fotoaparát, 3,5 mm audio jack, slot pre microSD a čerešničkou na torte je plná podpora LTE sietí vrátane 800 MHz frekvencie (B20 pásmo). Všetok tento hardvér je zabalený do hliníkového tela so zadnou stranou pripomínajúcou kožu. Na svoje si prídu aj milovníci kvalitného zvuku, o ktorý sa postará technológia Sonic Master 2.0.

Kód jednoducho aplikuješ v košíku:

Spôsob dopravy vyberieš v ďalšom kroku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom