Existuje mnoho spôsobov, ktorými môžeš šetriť tvoju peňaženku. Jedným z nich je rozvážne nakupovanie, teda nakupovanie iba takých produktov, ktoré buď naozaj potrebuješ, alebo s nimi reálne ušetríš. Pripravili sme si pre teba výber siedmich gadgetov, pričom všetky sú extrémne výhodné a ich kúpu určite neoľutuješ. 

TV Box

Cena: 22 €

Hneď prvý gadget ti môže ušetriť niekoľko stoviek eur. Kúpa televízora s pripojením na internet a smart funkciami nie je vôbec lacnou záležitosťou a je nevýhodná najmä v prípade, že si s obrazom svojho súčasného televízora nadmieru spokojný. Prečo teda nevylepšiť ten súčasný? Pomôže ti s tým tento ultra-lacný TV Box, ktorý ponúka predinštalovaný Android 6.0, obchod Google Play, známy prehrávač KODI či podporu 4K rozlíšenia. Pri kúpe použi kúpon GBNBA5.

Kúpiť TV Box za 25 €
Zľavový kupón GBNBA5

Farebná LED žiarovka

Cena: 8 €

LED žiarovky sú síce voči klasickým o čosi drahšie, no sú úspornejšie a majú dlhšiu životnosť. Ich ceny navyše za posledné roky výrazne klesli a dostali inteligentné funkcie. Táto žiarovka od Xiaomi disponuje pripojením na Wi-Fi. Cez aplikáciu Mi Home v smartfóne je potom možné meniť jej farby či svietivosť. Životnosť pritom výrobca udáva až na 11 rokov. Skvelú cenu 8 € dosiahneš len pri použití kupónu wsssport7.

Kúpiť farebnú LED žiarovku za 8 €
Zľavový kupón wsssport7

Spínacia zásuvka

Cena: 15 €

Vedel by si si spomenúť, koľkokrát si už nechal zbytočne dlho zapojený nejaký spotrebič v zásuvke? Tradičné spínacie zásuvky pozná takmer každý, no tohto zlozvyku sa môžeš zbaviť aj s týmto inteligentným kúskom. Taktiež sa jedná o spínaciu zásuvku, no táto neobsahuje žiadny otočný časovač alebo displej. Namiesto toho bol použitý úplne jednoduchý dizajn a ovládanie zásuvky prebieha cez aplikáciu trebárs v smartfóne. Vypínanie/zapínanie prúdu a nastavenie časovania tak bez problémov vybavíš aj keď práve nie si doma prostredníctvom aplikácie.

Kúpiť spínaciu zásuvku za 15 €

Wi-Fi router

Cena: 25 €

Chýba ti v domácnosti Wi-Fi signál a rozširovače nepomáhajú? Riešením je kúpa sekundárneho Wi-Fi routra, ktorý signál rozšíri o poriadnu vzdialenosť. Napríklad tento od Xiaomi disponuje prenosovou rýchlosťou až do 1167 Mb/s, dvoma LAN výstupmi a jedným USB 3.0 portom. Samozrejmosťou je dvojpásmové pripojenie, a to konkrétne cez 2.4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (867 Mb/s). Za vynikajúcim signálom stojí štvorica antén, ktorá by ho mala dostať minimálne do niekoľkých ďalších izieb. Navyše kupón yesyesmi spraví naozaj lákavu cenu.

Kúpiť Wi-Fi router za 25 €
Zľavový kupón yesyesmi

Power banka

Cena: 17 €

Naháňa ti strach pohľad na nízku kapacitu batérie v smartfóne alebo iba potrebuješ mať spoľahlivý zdroj energie stále so sebou? Potom by ťa mohla zaujať táto mohutná externá batéria, ktorá dosahuje kapacitu 20 000 mAh. Nabiješ smartfón s 3000 mAh batériou doplna 4.5-krát, iPhone 6 až 7-krát a MacBook minimálne raz. K dispozícii je dvojica USB portov, ktorých výstup činí 5.1V/3.6A. V košíku aplikuj kupón wsssport5.

Kúpiť power bank za 17 €
Zľavový kupón wsssport5

power bank
Zobraziť celú galériu (5)
Kristián Hrušovský / FonTech

Klasický telefón

Cena: 15 €

Omrzeli ťa smartfóny alebo sa obhliadaš po sekundárnom telefóne, ktorý by si používal najmä na telefonovanie a SMSkovanie? Ak si odpovedal áno, nemal by si prehliadnuť tento zaujímavý klon Nokie 3310 2017. Stojí takmer šesťkrát menej a väčšinu úloh zvláda približne rovnako. Kúpiť si ju môžeš v štyroch farbách plastovej konštrukcie, pričom je vybavená 2-palcovým displejom, 2 MPx fotoaparátom a 2G pripojením.

Kúpiť klasický telefón za 15 €

Nabíjacie / dátové káble

Cena: 3 €

Aj na takej banálnej záležitosti akou je USB kábel môžeš ušetriť niekoľko eur. Výrobca Blitzwolf si na ich kvalite dáva skutočne záležať a napriek tomu drží cenovky veľmi nízko. Káble sú navyše pletené a zapojíš ich ako do smartfónu s USB-C portom, tak ja do microUSB portu alebo Lightningu. Použiť ich môžeš na nabíjanie, ale aj prenos dát medzi zariadeniami. Nechýbajú ani dve farebné prevedenia — červené a čierne.

Kúpiť USB A > microUSB kábel za 3 €

Kúpiť USB A > USB C kábel za 3 €

Kúpiť USB A > Lightning kábel za 6 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom