Inteligentné zariadenia internetu vecí si čoraz častejšie nachádzajú cestu do našich domácností. Jedným z výrobcov takýchto gadgetov je aj spoločnosť Xiaomi a práve jej produkty patria k vôbec najzaujímavejším.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V nasledujúcom článku ti tak ukážeme šesť inteligentných produktov tejto značky, ktoré by určite nemali chýbať v tvojej domácnosti. Všetky pritom nájdeš v akciovej ponuke na našom FonTech Shope. Nechýba ani jedna horúca novinka.

Xiaomi Yeelight Smart LED stropné svietidlo

Cena: 56,12 € + expresné dodanie z českého skladu

Kúpiť Xiaomi Yeelight stropné svietidlo za 56,12 €

K osvedčeným produktom od Xiaomi patria smart svietidlá. V ponuke sa nachádza aj štýlové stropné svietidlo Yeelight, ktoré svojím dizajnom zapadne do každej modernej domácnosti. Svetlo obsahuje 240 LED diód, ktoré dosahujú svietivosť až 2000 Lm. Najlepšie na tom je, že reguláciu jasu je možné pohodlne ovládať vďaka aplikácii v smartfóne. Stropné svietidlo Yeelight môžeš získať vo Fontech Shope v masívnej 36-perentnej zľave za cenu 56,12 €. Atraktívnosť tohto produktu zvyšuje aj expresné dodanie z českého skladu, ktoré potrvá len 2 až 5 dní. Neplatíš pritom ani žiadne ďalšie poplatky na colnici.

Xiaomi Yeelight smart lampa s imitáciou sviečky

Cena: 25,50 €

Kúpiť smart svietidlo Xiaomi Yeelight
s imitáciou sviečky za 25,50 €

Aj ďalší produkt v ponuke sa zaraďuje medzi inteligentné svietidlá. Lampa Yeelight s imitáciou sviečky ti tentoraz pomôže vyčarovať v domácnosti magickú atmosféru. Obsahuje vstavanú nabíjateľnú batériu s kapacitou 2100 mAh, ktorá zaručí svetlo na približne 6 hodín. Opäť nechýba možnosť spojenia so smartfónom. Tento gadget si kúpiš už za 25,50 €, čo je o 36 % lacnejšie než obyčajne. Poponáhľaj sa pretože akcia potrvá už len do 14.12.

Xiaomi Yeelight Smart Nočná lampa

Cena: 32,31 €

Kúpiť smart nočnú lampu Xiaomi Yeelight za 32,31 €

Posledné smart svietidlo od Xiaomi v dnešnom výbere, avšak vlastnosťami opäť skvelé. Nožná lampa Yeelight totiž prináša elegantný dizajn, ktorý oživí každú spálňu. Taktiež ponúka svietivosť 300 lumenov a nastaviteľnú teplotu farieb v režimoch: studená biela, teplá biela a biela. K svojim potrebám si tak môžeš nastaviť kľúčové vlastnosti lampy, a to opäť pohodlne zo smartfónu. Pripojenie prebieha prostredníctvom Wi-Fi a životnosť svietidla je až 20 000 hodín. Aj nočnú lampu Yeelight nájdeš na FonTech Shope v skvelej zľave. Zľavový kupón DANY0129 zrazí cenu gadgetu o 38 %, a to na hodnotu 32,31 €. Dostupnosť? V zľave je len 6 kusov, takže určite vieš čo treba hneď spraviť.

Xiaomi smart elektrická kanvica

Cena: 27,21 €

Kúpiť smart elektrickú kanvicu Xiaomi za 27,21 €

Od smart svietidiel v izbách sa presúvame ku gadgetu, ktorý využitie nájde najmä v kuchyni. Ide o Xiaomi smart elektrickú kanvicu, pri ktorej si vďaka mobilnej aplikácii môžeš nastavovať teplotu vody. Skvelá pomôcka pri príprave rôznych nápojov. Kanvicu k smartfónu pripojíš prostredníctvom Bluetooth a všetko je už následne v tvojich rukách. Kanvica obsahuje nádrž pre 1500ml vody a aj niekoľko bezpečnostných prvkov. Jej cena v súčasnej akcii pritom nepresahuje, ba dokonca podlieza, cenovky tradičných „neinteligentných“ ekvivalentov. Získaš ju už za 27,71 €.

Xiaomi Smart Home kit 5 v 1

Cena: 45,91 €

Kúpiť Xiaomi Smart Home kit 5 v 1 za 45,91 €

Ďalší smart gadget v dnešnom výbere sa skvele hodí do domácnosti, ktorá využíva inteligentné zariadenia. Ide o set hneď piatich produktov. Xiaomi Smart Home kit 5 v 1 tvoria: multifunkčnú Wi-Fi bránu (riadiaca jednotka), bezdrôtový prepínač, senzor ľudského tela, senzor dverí / okien a merač elektrického prúdu. Okrem týchto produktov je na Wi-Fi bránu možné pripojiť celkovo až 30 zariadení. Ich ovládanie prebieha prostredníctvom aplikácie Mi Home. Cena sady piatich základných zariadení je v momentálnej zľave na hodnote 45,91 €.

Xiaomi Oclean SE smart zubná kefka čierna

Cena: 39,96 €

Kúpiť smart zubnú kefku Xiaomi Oclean SE za 39,96 €

Dostávame sa na koniec dnešného výberu, ale zakončíme ho pritom poriadne horúcou novinkou. Xiaomi len pred pár dňami predstavilo svoju novú smart zubnú kefku s označením Oclean SE. Tento gadget na čistenie zubov ti ponúkne na jedno nabitie výdrž až 60 dní, a to vďaka 2600 mAh batérii. Kefka ponúka 3 čistiace režimy a 4 stupne čistenia. Môžeš si ju spárovať so smartfónom prostredníctvom Bluetooth a získať tak aj dáta o umývaní zubov. Táto horúca novinka je v súčasnosti na FonTech Shope v 22% zľave za cenu 39,96 €. K prvým 300 predobjednávkam je zároveň pripravená náhradná čistiaca hlava zdarma.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]