Gadgety patria medzi najobľúbenejšiu skupinu produktov vôbec. Dokazuje to aj obľúbenosť nášho pravidelného seriálu Gadgety z Číny, kde pre teba máme stále pripravené niečo nové. Treba uznať, že čínski výrobcovia sú v tomto smere skutočne vynaliezaví. Teraz ti predstavíme päticu praktických gadgetov, ktoré nájdeš v našom FonTech Shope v parádnych zľavách.

Xiaomi rýchlonabíjačka do auta

Cena vo FonTech Shope: 8,5 €

Ak si často na cestách, určite si svoj telefón nabíjaš v aute pomocou autonabíjačky. Väčšinou sú ale pomalé a pokiaľ telefón aj používaš, napríklad na navigáciu, viac-menej len udržujú stav batérie. Rozhodne to neplatí pre nasledujúcu nabíjačku od Xiaomi. Tá totiž ponúka dvojicu portov s maximálnym výstupom 3A a podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0. Vo FonTech Shope ju aktuálne nájdeš v skvelej 39 % zľave za 8,5 €.

Kúpiť Xiaomi nabíjačku do auta za 8,5 €

Xiaomi športové Bluetooth slúchadlá

Cena vo FonTech Shope: 15 €

Čoraz viac výrobcov sa vo svojich smartfónoch uchyľuje k odstraňovaniu 3,5 mm jacku. To užívateľa následne núti využívať redukcie alebo si zaobstarať bezdrôtové slúchadlá. Ak hľadáš kvalitu za nízku cenu, tento kúsok od Xiaomi je pre teba ako stvorený. Okrem skvelého dizajnu ti ponúknu aj slušnú výdrž až 7 hodín. Zľava až 59 % spustí cenu na nízkych 15 €.

Bezdôtové bluetooth slúchadlá Xiaomi za fantastických 15 €

SanDisk 128 GB USB 3.0 kľúč

Cena vo FonTech Shope: 32 €

USB kľúč od spoločnosti Sandisk sa môže pýšiť naozaj úctyhodnou kapacitou 128 GB. Pri takejto veľkosti určite oceníš dnes už štandardné USB 3.0. Hlavne v prípade študentov sa USB kľúč radí k povinnej výbave. Navyše je teraz dostupný za fantastickú cenu, ktorá je nižšia o viac ako 20 eur oproti tuzemskej. Nechýba skvelá 30 % zľava.

Kúpiť USB kľúč Sandisk 128 GB za skvelých 32 €

Xiaomi Soocas X3 smart zubná kefka

Cena vo FonTech Shope: 34 €

Nie všetky elektrické kefky musia byť drahé. Tento kúsok od Xiaomi je toho dôkazom. Presvedčí ťa hlavne dlhou výdržou, kompletnou vodotesnosťou a možnosti prepojenia so smartfónom. Vďaka tomu získaš prehľad o tom, ktoré miesta by si pri umývaní zubov zaslúžili väčšiu pozornosť, ako aj celkovú dĺžku čistenia zubov a mnoho ďalších informácií. A to najlepšie nakoniec, dostupná je v poľskom sklade, takže jej dodanie bude bleskové. Kefku kúpiš v 33 % zľave len cez náš FonTech Shop.

Kúpiť Xiaomi Soocas X3 zubnú kefku za 34 €

Xiaomi elektrický holiaci strojček

Cena vo FonTech Shope: 35 €

Len ťažko by si hľadal kategóriu produktov, kde nemá spoločnosť Xiaomi svoje zastúpenie. Dôkazom je aj tento holiaci strojček určený na suché holenie. Preto sa hodí hlavne pri cestovaní, kde okrem iného oceníš dlhú výdrž až 30 dní, malé rozmery a to, že po použití ho nemusíš umývať.

Kúpiť Xiaomi holiaci strojček za 35 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom