3D tlačiarne, skicár 3D, vytlačené domy i biologický materiál. To všetko tu máme už dnes a niet pochýb, že v budúcnosti toho bude ešte viac.

Ak je pre teba cena 3D tlačiarní privysoká, ale aj napriek tomu by si rád chcel ísť s dobou a 3D modelovanie otestovať, máme pre teba riešenie. 3D pero je niečo ako 3D tlačiareň, ktorú riadiš sám pohybom svojej ruky. Nepotrebuješ profesionálne znalosti 3D grafiky a počítačovej modelácie. Iba ho vezmeš do ruky, nastavíš rýchlosť, teplotu a ideš na to.  Nie je to vôbec ťažké a čo je najlepšie, ani drahé.

zdroj fotografií: Gearbest.com

Kúpiť 3D pero SUNLU SL-300 za 35 €

3D pero SUNLU SL-300 ponúka pokročilú výbavu a nastavenia. Je nenáročná a bezpečná. Výkon pera je 24 W a môžeš si ho regulovať podľa potreby pomocou 6 tlačidiel a LCD displeja. Použiť môžeš filament (náplň v podobe plastového drôtu) z materiálov ako ABS alebo PLA. Súčasťou balenia sú 2 x 5 metrové filamenty rôznych farieb. Samotné pero je aktuálne k dispozícii len v modrej farbe s európskym adaptérom. To všetko iba za desatinu ceny 3D tlačiarní, teda 35 €. Cena náhradného filamentu sa pohybuje rôzne, napríklad za balenie 10 farieb po 10 m zaplatíš necelých 9 €.

zdroj fotografií: Gearbest.com

Na záver si pozri, čo všetko sa s 3D perom a trochou trpezlivosti dá vytvoriť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom