banner-mi-notebook-air-13
Dátum 11. november by si mal poznačiť každý jeden fanúšik moderných technológií. V tento deň totižto čínske e-shopy prinášajú suverénne najvýhodnejšie ceny na tie najrozličnejšie zariadenia. Do oficiálneho začiatku famóznych výpredajov zostáva už len niekoľko hodín, a tak tu máme jeden zo záverečných výberov tých najlepších produktov, na ktoré by ste sa mali zamerať. 

Xiaomi Mi5

Výpredajová cena: 214 €!

xiaomi-mi5-nizka-cena

Kúpiť Xiaomi Mi5 za 214 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Masívne výpredaje sa dotkli aj aktuálne najpopulárnejšieho smartfónu Xiaomi, vlajkového modelu Mi5. Presnejšie je dostupná verzia s 3 GB RAM pamäťou 32 GB úložiskom za 214 €, čo predstavuje jednoznačne najlacnejšiu cenu za túto nadupanú vlajkovú loď. Musíš byť však veľmi rýchly, nakoľko e-shop si vyhradil len 300 kusov, ktoré poputujú do predaja zajtra, 11. novembra od 11:00 nášho času. No ak nechcete čakať ani do zajtra a bojíte sa, že vám zľava unikne, cena 223 € rovnako nie je zlý obchod, pričom smartfón si túto cenu udrží už len niečo viac ako jeden deň.

Xiaomi Redmi 4A

Výpredajová cena: 84 €!

xiaomi-redmi-4a-oficialne3

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 84 €
Snapdragon 425 a 2 GB RAM

Je to presne týždeň, čo nás čínsky výrobca potešil predstavením svojho doteraz najlacnejšieho smartfónu v histórii. Jedná sa o novinku Redmi 4A, ktorá má síce výbavu pre úplne základnú skupinu používateľov, no aj tak si drží relatívne vysoký štandard. Hodnotným základom je hliníková konštrukcia, ktorú dopĺňa 5-palcový HD displej na prednej strane. Za zmienku určite tiež stojí procesor Snapdragon 425, 2 GB RAM alebo 16 GB úložisko s možnosťou rozšírenia microSD kartami.

xiaomi-redmi-4a-oficialne2

Android 6.0 Marshmallow dopĺňa grafická nadstavba MIUI 8 a pre decentné fotografie slúži 13 MPx snímač na zadnej strane. Žiaľ, trochu zamrzí absencia kompletnej škály LTE frekvencií, no zato poteší DualSIM funkcionalita. Už zajtra od 18:00 bude dostupných opäť 300 kusov tohto low-endu za 84 €. Bežná cena rovnako nie je zlá a dosahuje čiastku 99 €.

xiaomi-vypredaj-geekbuying

LeEco Le Pro 3

Výpredajová cena: 294 €!

leeco-le-pro-3-akcia-4

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 294 €
4 GB RAM / 32 GB ROM

Zľavy neminuli ani aktuálnu vlajkovú loď LeEco, LeEco Le Pro 3. Tento špičkový smartfón si získava priazeň fanúšikov predovšetkým nádherným hliníkovým telom, ultra-výkonným procesorom Snapdragon 821, 4 GB RAM pamäťou, 16 MPx Sony IMX298 fotoaparátom, respektíve ako veľké pozitívum môžeme brať aj DualSIM s kompletnou podporou LTE frekvencií. Akciová cena 11. novembra bude dosahovať brutálnych 294 €. No to ani zďaleka nie je všetko. Čítajte ďalej!

leeco-le-pro-3-akcia-7

E-shop vyhradil taktiež niektoré produkty, ktorým nalepil cenovku 11 dolárov. Tento špecifický výpredaj má celkovo tri kolá, pričom prvé začalo dnes o 10:00, druhé začne 11. novembra o 3:00 ráno a tretie o 7:00 rovnako 11. novembra. Všetky časy sú už uvádzané podľa nášho časového pásma! Nižšie nájdete zopár odkazov na tie najzaujímavejšie ponuky.

Kúpiť Tronsmart Vega S95 Pro za 10 €

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 11 €

Kúpiť dron FQ777-124 za 10 €

Kúpiť Romoss Polymos 10 Air za 10 €

Kúpiť nabíjací adaptér Tronsmart 36W za 10 €

Dodanie z Číny bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov

Úplnou čerešničkou na záver je nový spôsob doručenia z e-shopu Geekbuying, ktorý garantuje dodanie z čínskeho skladu bez nutnosti platby ďalších dodatočných poplatkov na colniciach. Nové spôsoby doručovania budú postupne zaraďované na všetky produkty a koncom týždňa vám prinesieme aj my podrobný článok so všetkými informáciami. Zatiaľ to však vyzerá tak, že máme nového adepta na jeden z najlepších čínskych e-shopov pre nás!

Zobraziť celý výpredaj 11. novembra

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP