ZTE Nubia Z9 Mini: 58 sekúnd a 68 769 predaných kusov

ZTE Nubia Z9 Mini bola 26. marca predstavená spolu s grandióznou vlajkovou loďou ZTE Nubia Z9 Max. V týchto dňoch spustil eshop JD.com oficiálny predaj modelu Mini za cenu 1499 juanov (čo je cca 222 €). Zariadenie splnilo očakávania a zákazníci oň prejavili naozaj veľký záujem. 

[/blockquote]

ZTE Nubia Z7 MINI môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pravdu povediac, všetky kusy dostupné prostredníctvom JD.com boli rozpredané v priebehu jednej minúty. Na rozdiel od iných výrobcov, ktorý neradi prezrádzajú počet predaných zariadení prostredníctvom „rýchlych predajov“, spoločnosť ZTE sa rozhodla zverejniť podrobnosti.

ZTE-Nubia-Z9-Mini-white-image-GSMinsider.com-photo-5
Na oficiálnej stránke totiž výrobca uviedol, že sa prostredníctvom eshopu predal 68 769 kusov zariadenia Nubia Z9 Mini. Spoločnosť nezabudla dodať, že celý predaj trval len 58 sekúnd. Vzhľadom na to, že Z9 Mini nie je najlepším ponúkaným modelom spoločnosti, ide o naozaj pôsobivé čísla.

ZTE-Nubia-Z9-Mini-white-image-GSMinsider.com-photo-6
ZTE Nubia Z9 Mini
možno nie je najvýkonnejším zariadením vo svojej cenovej kategórii, no vzhľadom na svoju cenu ponúka stále veľmi dobrý hardvér. Zariadenie disponuje 5″ FullHD displejom s hustotou 441 ppi. Poháňa ho Snapdragon 615 s 2 GB RAM a pre vaše dáta vám ponúkne 16GB pamäte. Vzadu sa nachádza úctyhodný 16 MPx fotoaparát a pre vaše selfie fotografie môžete použiť 8 MPx prednú kameru. Celé zariadenie napája batéria s kapacitou 2900 mAh. Poteší podpora LTE a Android 5.0.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ako môžete vidieť, pre konkrétnu cenovú kategóriu ponúka zariadenie zaujímavé špecifikácie. Ďalšia várka ZTE Nubia Z9 Mini bude dostupná 9. apríla. Pokiaľ premýšľate nad Nubia Z9 Max, tak si poznačte 16. apríl. V tento deň sa totiž začne predávať phablet spoločnosti ZTE za cenu 2499 juanov, čo je približne 370 €.

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.