Zopo ZP530 prichádza so 64-bitovým CPU a zakriveným displejom

Zopo čoskoro začne predávať svoj nový ZP530. Zariadenie so 64-bitovým štvorjadrovým procesorom a 5″ 2.5D displejom sa môže zdať naozaj lákavé, ale od kúpi tohto smartfónu môžu záujemcov odradiť ďalšie špecifikácie.

Zopo ZP 999 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Revolúcia, ktorú spravili 64-bitové procesory so sebou priniesla niekoľko skvelých telefónov a vylepšení. Niektorí výrobcovia však stále akosi nedokážu vybrať správnu kombináciu špecifikácií a tak nimi nakoniec pokazia aj dobre vyzerajúci telefón. Zopo opäť ukázal verejnosti nový smartfón, ktorý na prvý pohľad pôsobí naozaj vynikajúco. Má elegantný a zakrivený 2.5D  displej, 64-bitový štvorjadrový procesor, podporuje LTE, dual SIM a microSD. Tu však tie pekné špecifikácie končia. Výrobca tento smartfón doslova zabil, keď sa medzi špecifikáciami objavili údaje o 1 GB RAM a malej 2100 mAh batérii.

zopo-zp530

Je škoda, že sa v Zopo opäť snažili vyrobiť veľmi dobrý telefón, ktorý nakoniec pokazili zle zvolenými kľúčovými komponentami. ZP530 s 2 GB RAM a väčšou batériou by bol totiž zaujímavou alternatívou k Xiaomi Redmi 2.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.