Zopo chystá štýlový Zopo Touch ZP532 strednej triedy

Spoločnosť Zopo sa chystá potešiť  svojich fanúšikov rozšírením sortimentu o nový smartfón strednej triedy, Zopo Touch ZP532. Vynikať bude najmä dizajnom, ktorý je inšpirovaný iPhonom 6.

[/blockquote]

Zopo ZP 999 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Niekoľko nových zariadení už výrobca ukázal na tohtoročnom MWC. Toto zariadenie však vyzerá štýlovejšie a celkovo lepšie spracované ako tie, ktoré sme mohli vidieť doteraz. Má krásny zakrivený 2.5D displej, zliatinové telo a „módny“ kožený zadný kryt.

zopo_touch2Momentálne si nie sme istí cenou nového Zopo Touch ZP532, no vzhľadom na špecifikácie usudzujeme, že naozaj pôjde o smartfón strednej triedy, keďže bohužiaľ nebude podporovať LTE. Ponúkne však 5″ HD displej, procesor s taktom 1,4 GHz, 8 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Na záver už len spomenieme, že Zopo China preberá kontrolu nad medzinárodnými predajmi ich zariadení a v budúcnosti môžeme očakávať od spoločnosti ďalšie záväzky, voči ich medzinárodným fanúšikom. Čo to však v skutočnosti bude znamenať, sa ešte len uvidí.

zopo_touch3

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.