K inteligentným pomôckam do domácnosti už dlhodobo patria aj smart svetlá. Tie ponúkajú niekoľko možností pre používateľa, ktorý si môže prispôsobiť ich jednotlivé funkcie. K najlepším smart svetlám patria tie od Xiaomi a práve jedno svietidlo z portfólia tohto výrobcu je teraz v skvelej zľave.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Až donedávna fungovali stropné svietidlá nasledovne: používateľ si ich kúpil, namontoval na stenu a ďalej sa už o nič nestaral. Teda až na občasnú výmenu žiarovky či malú opravu. Trochu inak však už funguje stropné svietidlo Yeelight od Xiaomi, ktoré ponúka jednu podstatnú výhodu – jeho svietenie si môžeš prispôsobovať z pohodlia gauča cez smartfón. Konkrétne ide o teplotu farby a intenzitu, ktoré si nastavíš presne podľa svojich potrieb.

Svietidlo ale nestráca ani po stránke ostatných vlastností. Na výrobe samotného svietidla sa totiž podieľa renomovaná spoločnosť Osram a výkon svetla činí 28W, maximálna svietivosť 2000 lúmenov a životnosť LED je  25 000 hodín.

Skvelá cena aj dostupnosť

Toto inteligentné svietidlo teda môže poriadne oživiť tvoj domov a zaujmeš s ním určite každú návštevu. Najlepšia príležitosť na kúpu doplnku je pritom práve teraz. Inteligentné stropné svietidlo Xiaomi Yeelight je totiž v exkluzívnej zľave, a to v spoločnosti rýchlej dostupnosti. Svetlo nájdeš na našom FonTech Shope v 40% zľave, ktorá pôvodnú cenu 93 € zrazila na skvelých 56 €.

Kúpiť Yeelight Smart LED Stropné Svietidlo z EU skladu za 56 €
Exkluzívny kupón vo FonTech Shope

Produkt však zároveň nemusíš objednávať z Číny, pretože sa nachádza v európskom sklade. Svietidlo teda domov dostaneš expresne rýchlo a to bez ďalších poplatkov DPH. Nesmieš však váhať, pretože dostupných za túto cenu je len 20 kusov, a to celosvetovo.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
 • Anton

  Dá sa zapnúť klasicky aj cez vypínača na stene potom vypnúť ovládačom ?

 • pista

  na osvetlenie beznej izby treba aspon dve…

  • Mario Kovačič

   No neviem 28W by malo byť viac než dosť. Skor ma zaráža to diaľkové. Ak sa nedá ovládať cez fon nemá zmysel. Akurát ďalšie diaľkové čo sa mi bude váľať doma.