banner-redmi-4a
Ak patríš medzi medzi kutilov, ktorí si raz za čas niečo vyrobia sami alebo sa neboja niečo opraviť, máme pre teba tip na gadget, ktorý by sa ti mohol náramne hodiť. Okrem Xiaomi smartfónov si už určite videl ďalšie gadgety od tohto čínskeho giganta, ktoré prekvapia svojím zameraním.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V prípade, že pravidelne nesleduješ náš web, možno si prehliadol elektrický skrutkovač pod názvom Wowstick 1fs. Narozdiel od ostatných veľkých elektrických skrutkovačov, tento ihneď zaujme svojím dizajnom, ktorý je podobný peru. Kompaktné telo je vyrobené z hliníka a dobré držanie zabezpečujú protišmykové plastové časti.

xiaomi-wowstick-1fs-zlava (11)
zdroj fotografie: Knewone.com

V balení nájdeš šesť bitov, konkrétne typy PH000, PH1, SL1.5, SL3.0, T5 a T6. Skrutkovač môžeš používať automaticky, no aj manuálne. Ak teda bude skrutka držať príliš a výkon skrutkovača nebude stačiť, môžeš mu pomôcť ručne. Medzi rukoväťou a bitom sa nachádza magnetická plocha, čiže výmena bitov je veľmi jednoduchá. Skrutkovač je napájaný dvomi vyberateľnými AAA batériami a výdrž by mala činiť osem hodín pri neustálej prevádzke. Nabíjanie prebieha pomocou akéhosi doku, ktorý je zároveň úložným miestom pre bity.

TIP: Xiaomi Wowstick 1fs je ďalší cool gadget od Xiaomi, ktorý budeš chcieť!

xiaomi-wowstick-1fs-zlava (1)
zdroj fotografie: Knewone.com

Kúpiť Xiaomi Wowstick 1fs za 30 €
Kupón TABERNAWO

Určite však nie je vhodný pre drevené alebo iné ťažké konštrukcie, kde je vyžadovaná sila výkonnejších elektrických skrutkovačov. Tento je vhodný skôr na menšie skrutky, ako napríklad pre rozoberanie smartfónov, fotoaparátov a iných menších predmetov. Ak by si o tento kompaktný elektrický skrutkovač teda mal záujem, s použitím kupónu TABERNAWO ho môžeš mať za 30 €. Poštovné je zadarmo a so žiadnymi ďalšími poplatkami nemusíš počítať.

xiaomi-wowstick-1fs-zlava (7)
zdroj fotografie: Knewone.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
40%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich

Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.