O spoločnosti Xiaomi je všeobecne známe, že okrem smartfónov zameriava nemalú časť svojho času a úsilia aj na inteligentné produkty iného druhu. Na dnes máme pre teba pripravenú ponuku, v ktorej nájdeš inteligentný robotický vysávač.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi Roborock 2 je veľký pracant využíva laserový detektor vzdialenosti, ktorý vysávaču umožňuje vidieť celé jeho okolie. Táto detekcia prebehne až 1800-krát za jedinú sekundu, čo znamená, že sa vysávač naozaj nikdy nestratí. Spoločnosť Xiaomi ďalej uvádza, že podobnú laserovú technológiu využívajú aj samoriadiace autá.

Xiaomi Mi Roborock 2

Mi Roborock 2 je vysokointeligentný produkt, ktorý podporuje simultánnu lokalizáciu a mapovanie. Taktiež využíva algoritmus, ktorý umožňuje zmapovanie celého terénu a následné vypočítanie tej najefektívnejšej trasy čistenia. Sacia sila dosahuje hodnotu 2000 pa, pričom k dispozícii ti bude 5200 mAh batéria s výdržou vysávania 2,5 hodiny. Nabíjanie je pritom samočinné, takže aj z tohto pohľadu ide o pokročilú technológiu. Samozrejmosťou je, že vysávač môžeš nastavovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Prvá aj druhá generácia v TOP cenách

Kúpiť robotický vysávač Mi Robot Vacuum za 256 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

V našej ponuke na FonTech Shope teraz nájdeš hneď dva kúsky vysávačov od Xiaomi. Prvým z nich je klasický Mi Robot Vacuum. Tento kúsok ti dorazí vďaka doprave EU Priority Line bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Dostupné sú ale len posledné 4 kusy, takže toto je jedinečná šanca na kúpu.

Kúpiť vysávač Mi Roborock 2 z poľského skladu za 392 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Druhým kúskom v našej ponuke je druhá generácia vysávača od Xiaomi. Ide o model Mi Roborock 2, ktorý disponuje aj funkciou umývania dlážky. K dispozícii má pritom 500 ml nádržku. Tento kúsok môžeš získať za 392 €, pričom vysávač k tebe opäť dorazí expresne v priebehu 2 až 5 dní. Vysávač je totižto dostupný v neďalekom poľskom sklade, odkiaľ ti dorazí bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Aj v tomto prípade sú v zľave posledné 4 kusy a nad kúpou sa váhať rozhodne nevypláca.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Redakcia