Po dobre hodnotených športových Xiaomi slúchadlách sa na trh dostáva aj ich vylepšená mini verzia, ktorú si obľúbi nejeden športovo založený používateľ.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Celkovo už druhá generácia športových slúchadiel Xiaomi uzrela svetlo sveta len prednedávnom, avšak už sa naplno predáva v mnohých e-shopoch a svete čuduj sa, ľudia ich v hojnom počte kupujú. Takže čím by ťa mali vlastne slúchadlá zaujať? Ako športovca určite zaujme najmä ochrana IPX4, ktorá zaručuje odolnosť voči striekajúcej vode a potu. Ďalej je tu váha, ktorá činí len 14,5 g. To ale nieje ani zdaleka všetko, v čom sa slúchadlá zlepšili. Keďže sú o 18,5 % menšie, bolo možne pozmeniť ich tvar, čo zapríčinilo oveľa komfortnejšie držanie v uchu a ani po hodinách počúvania hudby ťa nebudú tlačiť.

Tento kúsok navyše disponuje Bluetooth čipom vo verzii 4.1. Pýtaš sa potom, kam smeruje kabeláž zo slúchadiel? Smeruje priamo do riadiacej jednotky, ktorou môžeš ovládať hlasitosť a prepínať skladby. Navyše má na zadnej časti klip, vďaka ktorému sa rozhodne nemusíš báť, že slúchadlá niekde stratíš. Nesmie chýbať ani mikrofón, žiaľ, jedinou nevýhodou oproti staršej generácii je batéria.

Kúpiť športové Xiaomi slúchadlá za 26 €
Kupón 430c0d

Xiaomi slúchadlá Mini-Riadiaca jednotka
zdroj fotografie: Xiaomi

Poháňa ich 80 mAh batéria, ktorá umožňuje nepretržite počúvať hudbu približne 5 hodín. Staršia verzia však disponovala 7 hodinovou výdržou. Ku slúchadlám taktiež dostaneš štuple v piatich veľkostiach. V prípade, že ťa tieto nové Xiaomi slúchadlá zaujali, môžeš si ich kúpiž v bielej alebo čiernej farbe za 26 €, no len ak využiješ náš zľavový kupón 430c0d, ktorý aplikuje zľavu 15 %.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
50%
O autorovi
Adam Jankech