Smartfóny od Xiaomi z radu Redmi Note si obľúbilo mnoho zákazníkov vďaka ich skvelej výbave a priateľskej cene, ktorej len ťažko odolať. Po niekoľkých skvelých akciách teraz prichádza ďalšia príležitosť zaobstarať si najnovšieho zástupcu tejto línie. Skvelo vybavené Xiaomi Redmi Note 5 prichádza v dvoch farbách a viacerých verziách za akciovú cenu, ktorú nájdeš v našom FonTech Shope.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Umenie Xiaomi vytvoriť výborný smartfón, ktorý zláka davy, sa prejavilo aj pri modeli Redmi Note 5. Tento zástupca strednej triedy v sebe nesie slušný hardvér ukrytý v elegantnej konštrukcii, ktorú si zákazník môže vybrať hneď v niekoľkých farebných verziách. Do palety farieb výrobca pridal čierny, zlatý, svetlomodrý a krásny červený variant.

Skvelo vybavená stredná trieda s umelou inteligenciou

V útrobách každého farebného prevedenia sa skrýva srdce smartfónu, ktorým je procesor Snapdragon 636 so svojimi 8 jadrami. Tento kus kremíka v prípade teraz dostupných modelov spolupracuje so 4 GB operačnou RAM pamäťou a k dispozícii je tiež 64 GB interného úložiska, spolu s podporou microSD kariet. Na prednej stene Xiaomi Redmi Note 5 sa rozprestiera veľký 5,99″ FullHD+ displej s tenkými rámikmi. „Čelo“ smartfónu obsadil 13 MPx selfie fotoaparát s podporou umelej inteligencie pre ešte dokonalejšie fotografie.

Nenechaj si ujsť
Tento lacný smartfón ma donútil zamyslieť sa nad otázkou, či má ešte zmysel kupovať drahé vlajkové lode výrobcov

Snímky v skvelej kvalite zachytáva aj dvojica zadných objektívov, ktoré dostali primárny 12 MPx a sekundárny 5 MPx snímač a možnosť optického priblíženia. Duálnemu fotoaparátu však nechýbajú ani ďalšie skvelé možnosti ako HDR režim, režim pre fotografie s rozmazaným pozadím, ktorý opäť zabezpečuje umelá inteligencia. Tá dokáže tiež rozoznať desiatky rôznych scén a prispôsobiť nastavenia fotoaparátu pre čo najlepší výsledok. Pri nahrávaní videa výrobca nezabudol ani na obľúbený režim slow-motion, ktorý spomalí záznam na 120 snímok za sekundu. Tu však Xiaomi Redmi Note 5 neprestáva zákazníka prekvapovať.

V jeho výbave tiež nájdeme veľkú batériu s kapacitou až 4 000 mAh a podporu technológie rýchleho nabíjania. Navyše sa tento smartfón pýši aj skvelou konektivitou, kde mu nechýba Wi-Fi v štandarde 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 a podpora DualSIM funkcionality. Xiaomi sa ale zlepšilo aj pri vývoji tohto modelu a do jeho výbavy vložilo plnú podporu LTE sietí. S ňou si používateľ užije aj 800 MHz pásmo. Elegantne vyzerajúca hliníková konštrukcia teda skrýva naozaj slušné komponenty a možnosti, za ktoré zákazník nezaplatí vôbec veľa.

Rôzne verzie za výbornú cenu

V dnešnej ponuke pre teba máme elegantný model Xiaomi Redmi Note 5 v globálnej verzii. Vyznačuje sa efektnou zlatou farbou a ponúkne kombináciu 4 GB RAM so 64 GB ROM. Daný kúsok u nás nakúpiš za 158 €.

Kúpiť zlatý Xiaomi Redmi Note 5 (4 GB + 64 GB) za 158 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

V prípade zlatej farby sú k dispozícii len 4 kusy. Pri objednávke je možné využiť dopravu EU Priority Line, vďaka ktorej ťa nečakajú dodatočné poplatky pri doručení.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.